לפעילות עד הבית לחצו כאן!

תושבים יקרים,

לעדכון בנושא יציאה מהסגר וזיכויים

אנא ליחצו כאן



מועדון כדורגל

מועדון כדורגל

בית ספר לכדורגל

 

בי”ס לכדורגל המוביל בצפון בחסות מכבי “הונדה” חיפה

ילדים בגילאי 5-12 מוזמנים להצטרף לבי”ס לכדורגל הטוב והאיכותי ביותר בצפון!

 

  • המועדון מקיים טורנירים אזוריים, מפגשים והקניית ערכים.
  • המצטיינים ישתלבו בקבוצות הליגה של המועדון לכדורגל-הפועל מטה אשר, בחסות מכבי חיפה.
  • נסיעות לאצטדיון החדש סמי עופר לצפייה במשחקי הבית של מכבי חיפה.
  • מאמנים מוסמכים בוגרי מכון ויינגייט.מנהל מקצועי שלומי דורה
  • טורנירים בחגים.
  • מתקני אימון איכותיים עם תאורה.
  • הקניית יסודות הכדורגל באוירה חינוכית.

 

 

 

מחלקת נוער - ליגה לכדורגל

 

מועדון הכדורגל מקנה: קוארדינציה, התמצאות במרחב, מיומנות הנעת כדור, כישורים חברתיים, ערכים חברתיים וכמובן- הכשרת שחקני כדורגל לרמות הגבוהות ביותר.

כל שחקן יקבל ערכת ביגוד מהודרת.

מאמן שוערים, מאמן כושר וקוארדינציה לכל קבוצה.

קבוצות הפועלות במסגרת ליגת ההתאחדות לכדורגל בישראל

קבוצות צו פיוס

 

טרום א' - 2009/10 שתי קבוצות ליגה .

ילדים ג' – 2008/9

ילדים ב' – 2007

ילדים א'- 2006

נערים ג 2005

נערים ב 2004

נערים א 2003

נוער    2002

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכז ענף הכדורגל:  אשר דיין נייד: 054-4915728

מחלקת ספורט 04-9109004

לרכישת ביגוד עבור בי''ס וליגה לכדורגל ליחצו כאן
* שימו לב שקיימות 2 אופציות:
נוער ( עלות ערכה 100 ₪)
וליגה (עלות ערכה 200 ₪)  

רכישת הביגוד הינה חובה!

 

לא תתאפשר השתתפות באימונים ללא רכישת ביגוד בנוסף להרשמה לחוג.

 

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
בית ספר לכדורגל געתון - א עד ו מועדון כדורגל שלוחת געתון כדורגל 0-0 שישי 09:00-12:00 1700 רונן טל+ ברק אוסמו +
בית ספר לכדורגל נעמן - גן עד ד מועדון כדורגל שלוחת נעמן
שלוחת נעמן
כדרוגל 0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:30-18:00
16:30-18:00
2500 מיכה קרסנר+ ראפת אבראהים +
בית ספר לכדורגל נתיב השיירה - גן עד ד מועדון כדורגל שלוחת נתיב השיירה כדורגל 0-0 רביעי 16:00-19:00 1700 משה אוסמו +
בית ספר לכדורגל סער - גן עד ד מועדון כדורגל שלוחת סער
שלוחת סער
כדורגל 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-19:00
17:00-19:00
2500 אלירן קוריט +
בית ספר לכדורגל ראש הנקרה - גן עד ד מועדון כדורגל שלוחת ראש הנקרה
שלוחת ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
שני
רביעי
16:30-18:00
16:30-18:00
2500 אלון בר נוי + דותן שלום +
קבוצה תחרותית ילדים א - ז מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
19:00-20:30
3900 ג'קי שריקי +
קבוצה תחרותית ילדים ב 2 - ו מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
19:00-20:30
3900 אשר דיין +
קבוצה תחרותית ילדים ב1 - ו מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:30
3900 מיכה קרסנר +
קבוצה תחרותית ילדים ג 1 - ה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
17:30-19:00
3900 אלי ינקו +
קבוצה תחרותית ילדים ג 2 - ה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
17:30-19:00
3900 דותן שלום +
קבוצה תחרותית נוער - י"א- גיל 20 מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
1400 אושרי אקוקה +
קבוצה תחרותית נערים ב - ט מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
17:00-18:30
16:30-18:00
18:30-20:00
3900 כפיר עזרן +
קבוצה תחרותית נערים ג - ח מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
17:00-18:30
3900 ארקדי עגבייב +
קבוצת ליגה תחרותית טרום א - ד מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
16:30-18:00
16:30-18:00
16:30-18:00
3900 משה אוסמו +
קטרגל אחיהוד - גן עד ד מועדון כדורגל אחיהוד קטרגל 0-0 ראשון 17:00-18:00 1500 עידו איציק +
קטרגל יחיעם - גן עד א מועדון כדורגל שלוחת יחיעם קטרגל 0-0 שישי 17:00-18:15 1500 מוטי גולדישטיין +
קטרגל שבי ציון - גן עד ד מועדון כדורגל שבי ציון קטרגל 0-0 שלישי 17:00-18:00 1500 עידו איציק +
קטרגל שומרת - גן עד ד מועדון כדורגל שומרת קטרגל 0-0 ראשון 17:00-18:00 1500 אלירן קוריט +