מועדון כדורגל

מועדון כדורגל

בית ספר לכדורגל

 

בי”ס לכדורגל המוביל בצפון בחסות מכבי “הונדה” חיפה

ילדים בגילאי 5-12 מוזמנים להצטרף לבי”ס לכדורגל הטוב והאיכותי ביותר בצפון!

 

  • המועדון מקיים טורנירים אזוריים, מפגשים והקניית ערכים.
  • המצטיינים ישתלבו בקבוצות הליגה של המועדון לכדורגל-הפועל מטה אשר, בחסות מכבי חיפה.
  • נסיעות לאצטדיון החדש סמי עופר לצפייה במשחקי הבית של מכבי חיפה.
  • מאמנים מוסמכים בוגרי מכון ויינגייט.מנהל מקצועי שלומי דורה
  • טורנירים בחגים.
  • מתקני אימון איכותיים עם תאורה.
  • הקניית יסודות הכדורגל באוירה חינוכית.

 

 

 

מחלקת נוער - ליגה לכדורגל

 

מועדון הכדורגל מקנה: קוארדינציה, התמצאות במרחב, מיומנות הנעת כדור, כישורים חברתיים, ערכים חברתיים וכמובן- הכשרת שחקני כדורגל לרמות הגבוהות ביותר.

כל שחקן יקבל ערכת ביגוד מהודרת.

מאמן שוערים, מאמן כושר וקוארדינציה לכל קבוצה.

קבוצות הפועלות במסגרת ליגת ההתאחדות לכדורגל בישראל

קבוצות צו פיוס

 

טרום א' - 2009/10 שני קבוצות ליגה .

ילדים ג' – 2008/9

ילדים ב' – 2007

ילדים א'- 2006

נערים ג 2005

נערים ב 2004

נערים א 2003

נוער20012

 

 

רכז ענף הכדורגל: אשר דיין נייד: 054-4915728, 050-6990578

משרד: 04-9109004

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
בי''ס לכדורגל געתון - מוטי גולדשטיין מועדון כדורגל געתון 0-0 שישי 08:00-12:00 1500 מוטי גולדשטיין +
בי''ס לכדורגל יחיעם - פעם בשבוע מועדון כדורגל 1850 מוטי גולדשטיין +
בי''ס לכדורגל נעמן - פעם בשבוע מועדון כדורגל 1850 מיכה קרסנר +
בי''ס לכדורגל נעמן - פעמיים בשבוע מועדון כדורגל נעמן
נעמן
0-0
0-0
ראשון
שלישי
17:00-18:15
17:00-18:15
2750 מיכה קרסנר +
בי''ס לכדורגל נתיב השיירה - משה אוסמו 16:30-17:30 מועדון כדורגל נתיב השיירה 0-0 רביעי 16:30-17:30 1850 משה אוסמו +
בי''ס לכדורגל נתיב השיירה - משה אוסמו 17:30-18:30 מועדון כדורגל נתיב השיירה 0-0 רביעי 17:30-18:30 1850 משה אוסמו +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - דורון בן דוד מועדון כדורגל 2750 דורון בן דוד +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - דותן שלום מועדון כדורגל 2750 דותן שלום +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - ליאור בן הרוש מועדון כדורגל 2750 ליאור בן הרוש +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - עמי אשכנזי מועדון כדורגל 2750 עמי אשכנזי +
ליגה לכדורגל - טרום א' ראש הנקרה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
17:00-18:30
4100 אלי ינקו\ליאור בן הרוש +
ליגה לכדורגל - ילדים א' ראש הנקרה + נעמן מועדון כדורגל ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
4100 דותן שלום +
ליגה לכדורגל - ילדים ב' ראש הנקרה + נעמן מועדון כדורגל ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
4100 דורון בן דוד +
ליגה לכדורגל - ילדים ג' נעמן מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
17:00-18:30
4100 מיכה קרסנר +
ליגה לכדורגל - ילדים ג' ראש הנקרה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
4100 משה אוסמו +
ליגה לכדורגל - נוער מועדון כדורגל נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
2200 ליאור כהן +
ליגה לכדורגל - נערים ג' נעמן + ראש הנקרה מועדון כדורגל נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
4100 אושרי אקוקה +