מועדון כדורסל

מועדון כדורסל

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
ב"יס לכדורסל - לוחמי הגטאות גן מועדון כדורסל לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות
0-0
0-0
שני
רביעי
16:15-17:15
16:45-17:45
2400 יונתן גונן +
בי"ס לכדורסל - אפק ב-ד מועדון כדורסל אפק
אפק
0-0
0-0
שני
רביעי
15:30-16:30
15:30-16:30
2400 אלכס פיגילין +
בי"ס לכדורסל - אפק גן-א מועדון כדורסל אפק
אפק
0-0
0-0
שני
רביעי
16:30-17:30
16:30-17:30
2400 אלכס פיגילין +
בי''ס לכדורסל - אילון כיתות ג-ה מועדון כדורסל אילון
אילון
0-0
0-0
שני
שישי
16:30-17:30
12:45-13:45
2400 ניר גרוטס +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו בנות א-ג מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
רביעי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 גיל סופר +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות א-ב מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
שלישי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ב-ג מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-17:30
16:15-17:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ד מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:30
17:15-18:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ה-ו מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:30
18:15-19:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורסל - כברי בנות מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
שלישי
חמישי
14:30-15:30
14:30-15:30
2400 ניר גרוטס +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות א-ב מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:30-17:30
18:00-19:00
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ב-ג מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:30-17:30
17:15-18:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ד מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
17:30-18:30
18:15-19:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ה-ו מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
18:30-19:30
19:15-20:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - כיתות ז-ח מועדון כדורסל אילון
אילון
0-0
0-0
ראשון
שלישי
19:30-21:00
19:30-21:00
2900 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - רגבה -א מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:30
15:30-16:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה בנות מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
שני
רביעי
14:30-15:30
15:30-16:30
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ב מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
שלישי
15:30-16:30
14:30-15:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ג מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ד מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:30
16:30-17:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ה-ו מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
שלישי
19:30-20:30
15:30-16:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו בנות ד-ו מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
חמישי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 גיל סופר +
ליגה לכדורסל - ילדות מועדון כדורסל 3800 גיל סופר +
ליגה לכדורסל - ילדים א לאומית חיפה מועדון כדורסל 4700 אסף רוטשטיין +
ליגה לכדורסל - ילדים א לאומית צפון מועדון כדורסל 4700 אבי זאדא +
ליגה לכדורסל - ילדים א מחוזית מועדון כדורסל 4700 שי בלושטיין +
ליגה לכדורסל - ילדים ב אילון מועדון כדורסל 4700 ניר גרוטס +
ליגה לכדורסל - ילדים ב גרמן מועדון כדורסל 4700 עודד פרידמן +
ליגה לכדורסל - ילדים ב מכללה מועדון כדורסל 4700 שי ויטנשטיין +
ליגה לכדורסל - נוער ארצית מועדון כדורסל 4700 אסף רוטשטיין +
ליגה לכדורסל - נוער מחוזית מועדון כדורסל 3800 אביב למברג +
ליגה לכדורסל - נערות ב לאומית מועדון כדורסל 4700 גיל סופר +
ליגה לכדורסל - נערים א לאומית מועדון כדורסל 4700 יואב ברעם +
ליגה לכדורסל - נערים א מחוזית מועדון כדורסל 4700 ניר גרוטס +
ליגה לכדורסל - נערים א מחוזית חרוב מועדון כדורסל 4700 יואב ברעם +
ליגה לכדורסל - נערים ב לאומית מועדון כדורסל 4700 לירן שוורצוולד +
ליגה לכדורסל - נערים ב מחוזית אלון מועדון כדורסל 4700 אלכס פיגילין +
ליגה לכדורסל - נערים ב מחוזית דולב מועדון כדורסל 4700 אבי זאדא +
ליגה לכדורסל - קטסל א מועדון כדורסל 4700 אלכס פיגילין +
ליגה לכדורסל - קטסל א אכזיב מועדון כדורסל 4700 אריק מרינו +
ליגה לכדורסל - קטסל ב מועדון כדורסל 3800 עדו חפץ +
ליגה לכדורסל - קטסל בנות מועדון כדורסל 3800 נופר פקין +