ענף קידום בריאות

ענף קידום בריאות

קידום בריאות

מטרת העף לקדם אורח חיים בריא ופעיל ביישובי המועצה.

לגרום לתושבים לאכול טוב יותר, לבצע פעילות גופנית, לשפר את הבריאות ולשפר את איכות החיים.

אנו רואים חשיבות רבה בהגדלת מספר התושבים העוסקים בפעילות גופנית- היא מיועדת לכל גיל ונכונה בכל זמן.

בהתאם לכך ניתן למצוא ביישובי המועצה מגוון חוגים: פילאטיסיוגההתעמלות בונה עצם TRX עיצוב וחיטוב ועוד.

בנוסף במהלך השנה אנו מקיימים אירועי דגל שיעודדו את התושבים לקיים אורח חיים פעיל.

-         פילאטיס: השיטה משלבת חוזק שרירים עם גמישות, קואורדינציה וכושר גופני. הפילאטיס מחזק, מגמיש ומשחרר את הגוף מהרגלי יציבה לקויים. הוא עוזר להחלים מכאבי גב, צוואר ובעיות מפרקים שונות, מקל ומשחרר מלחצים, מתח ועייפות.

-         TRX: היא שיטת אימון רצועות חדשנית שפותחה על ידי לוחם ביחידת העילית "אריות הים" של הקומנדו האמריקאי, בתור תרגול ספורטיבי בעצימות גבוהה המאפשר ללוחמי וספורטאי עילית לשמור על כושר שיא ולפתח את הכוח והשרירים.  בשיטה זו נעשה שימוש ברצועות עבות וקשיחות אך גם מעט גמישות, ובעזרתן מבצעים תרגילים רבים ומגוונים העובדים בעיקר על שרירי הליבה של הגוף, כמו גם על שרירי הבטן, הירכיים והכתפיים באופן שתורם בצורה משמעותית לפיתוחם, חיזוקם וגם עיצובם.

-         עיצוב וחיטוב: אימון דינאמי בדופק גבוה-המשלב עבודת כוח ואירבי ומתמקד בכל שריריי הגוף.

אימון אינטנסיבי לשריפת קלוריות , חיזוק ,עיצוב וחיטוב הגוף בשילוב מוסיקה קצבית וסוחפת.

-         יוגה:  היא אימון גופני ורוחני כאחד. זוהי פילוסופיה שלמה שמקורה בתורות ההינדיות, והיא מכילה עולם שלם של תרגילים, תנוחות ונשימות שמאפשרים לנו לעבור תהליך עם עצמנו, אשר בסופו אנו אמורים לצאת מחוזקים יותר, פיזית ומנטלית. במובן הפיזי, די ברור שעבודה מדויקת על שרירים וגמישות משפרת את היכולות שלנו לאורך זמן.

-         התעמלת בונה עצם:  מותאמת לטיפול וסיוע בשינויים החלים גיל המעבר. חיזוק מסת שריר, שיפור שיווי במשקל, שיפור גמישות, שיווי משקל, הגדלת טווחי תנועה, חיזוק שרירים ועוד.

-         היפ הופ: ריקוד שהוא אימון פיזי מחזק ומעצים. מאפשר לילדים להפנות את האנרגיה העודפת שלהם לערוצים חיוביים. האימון אינטנסיבי ודורש כוח, סיבולת וגמישות.

-         שח-מט: שחמט מסייע בפיתוח מיומנות חשיבה הגברת הריכוז, זכרון, קבלת החלטות, חשיבה יצירתית ואסטרטגית, מסייע בלימודי מתמטיקה ומשפר הישגים בביהס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה