אומנויות לחימה

אומנויות לחימה

אומנויות לחימה במטה אשר

קראטה : אומנות לחימה יפנית ,המאופיינת במשמעת עצמית, קשב וריכוז, כבוד לזולת, הגנה ובטחון עצמי , כוח ,זריזות, קואורדינציה, חגורת כתפיים ועוד.. הקבוצות מחולקת לפי גיל ו/או דרגה. הקראטה הוכר כענף אולימפי וישתתף באולימפיאדת טוקיו 2020 .מתאים לגילאי גן חובה עד בוגרים.                  

קפוארה : אומנות לחימה ברזילאית , המאופיינת בתרגילים אקרובטיים מלווים במוזיקה בכלים מיוחדים. לעומדים מהצד מזכירה הקפוארה ריקוד מלחמה, כאשר קבוצת הלוחמים עושה מעגל גדול, וכשברקע מתנגנת מוסיקה, נכנס כל אחד בתורו ומפגין את כישוריו. האווירה בשיעור משוחררת יותר מאומנויות לחימה אחרות , קיצבית ומאתגרת. מתאים לגילאי טרום חובה ומעלה.                                

קנפוג'יטסו : אומנות לחימה ישראלית , מיסודו של גדי סקורניק . אומנות לחימה זו מוכרת בארץ ובעולם וכוללת בתוכה את הבסיס של אומנויות לחימה מוכרות (ג'ודו,קרב מגע ועוד..) בתוספת טכניקות יחודיות לשחרור מחניקות , תפיסות , עבוד על הקרקע ועוד. מתאים לגילאי גן חובה עד בוגרים.                                                                           

ג'ודו: אומנות לחימה המאופיינת בכוח רב , תפיסות, הטלות ועבודה מסיבית וחזקה על המזרון. הג'ודו, דורש כוח רב וטכניקות נקיות וחכמות לביצוע התרגילים בהצלחה ובהתאם לכך אופי האימונים. כידוע, הג'ודו הינו ענף אולימפי ולישראל נבחרות ברמה גבוהה. מתאים לגילאי גן חובה ומעלה.         

קרב מגע : אומנות לחימה ישראלית המאופיינת במתן תשובה , בדרך המהירה ביותר והאפקטיבית ביותר , למצבים הדורשים מאתנו יכולות של הגנה עצמית. הקרב מגע אומץ ע"י צה"ל שהמשיך לפתח אותו ולשכלל אותו. מתאים לגילאי 4 ומעלה.

 אייקידו אומנות לחימה יפנית, לנערים (כיתה ז ומעלה),נוער ובוגרים, הכוללת הטלות ,גלגולים, בריחים ועוד.

 המאפיין העיקרי הינו שימוש בכוחו של היריב ע"מ להכריעו.


                               

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
אייקידו - מצובה נוער-מבוגרים אומנויות לחימה מצובה
מצובה
0-0
0-0
שני
שישי
19:15-20:45
11:00-12:30
1100 יגאל כהן +
ג'ודו - אחיהוד ב-ג אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 17:45-18:30 1650 יגור ביטולייב +
ג'ודו - אחיהוד גן-א אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 17:00-17:45 1650 יגור ביטולייב +
ג'ודו - אחיהוד ד ומעלה אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 18:30-19:15 1650 יגור ביטולייב +
קנפוג'יטסו - בן עמי ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) בן עמי 0-0 ראשון 17:25-18:10 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - בן עמי גן-א אומנויות לחימה בן עמי 0-0 ראשון 16:20-17:05 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים ב ומעלה אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 18:15-19:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים ג ומעלה אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 19:00-19:45 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים גן-א אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 17:30-18:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - עמקה ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) עמקה 0-0 שני 17:15-18:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - עמקה גן-א אומנויות לחימה עמקה 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה ג ומעלה אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 17:15-18:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה גן-ב אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה נוער ומבוגרים אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 18:00-18:45 1650 יהודה עמר +
קפוארה - גשר הזיו ב-ג אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 16:30-17:15 1650 מושיקו +
קפוארה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 17:15-18:00 1650 מושיקו +
קפוארה - גשר הזיו ד ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 18:00-18:45 1650 מושיקו +
קפוארה - לוחמי הגטאות אומנויות לחימה לוחמי הגטאות 0-0 חמישי 19:00-19:45 1650 מושיקו +
קפוארה - נעמן ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) נעמן 0-0 חמישי 16:15-17:00 1650 מושיקו +
קפוארה - נעמן גן-א אומנויות לחימה נעמן 0-0 חמישי 17:00-17:45 1650 מושיקו +
קפוארה - פעמיים בשבוע אומנויות לחימה ילדים (6-12) 2450 מושיקו +
קראטה - אילון ב-ג אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 17:30-18:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - אילון גן-א אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 16:45-17:30 1650 יעקב פייביש +
קראטה - אילון ד ומעלה אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 18:15-19:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי ב-ג אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 17:15-18:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי גן-א אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי ד ומעלה אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 18:00-18:45 1650 יעקב פייביש +
קראטה - גשר הזיו ב-ד אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 16:45-17:30 1650 טל מואס +
קראטה - גשר הזיו ה ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קראטה - חניתה ג-ו אומנויות לחימה חניתה 8-10 רביעי 17:15-18:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - חניתה גן-ב אומנויות לחימה חניתה 5-7 רביעי 16:30-17:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - חניתה ז ומעלה אומנויות לחימה חניתה 11-18 רביעי 18:00-18:45 1650 יעקב פייביש +
קראטה - יסעור ב-ג אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 17:00-17:45 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור גן-א אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 16:15-17:00 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור ד ומעלה אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 17:45-18:30 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה ב-ד אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה גן-א אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה ה ומעלה אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קראטה - פעמיים בשבוע אומנויות לחימה 2450 טל מואס +
קראטה - שבי ציון ב-ג אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון גן-א אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 16:45-17:30 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון ד ומעלה אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קרב מגע - אילון א-ב אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - אילון ג ומעלה אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - אילון גן אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - בוסתן הגליל ג - ו אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 15:30-16:15 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - בוסתן הגליל גן בוגר-א אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 17:10-17:55 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - בוסתן הגליל גן צעיר גילאי 4 אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 16:20-17:05 1650 אריאל מגנר +