לפעילות עד הבית לחצו כאן!

תושבים יקרים,

לעדכון בנושא יציאה מהסגר וזיכויים

אנא ליחצו כאן



אומנויות לחימה

אומנויות לחימה

אומנויות לחימה במטה אשר

קראטה : אומנות לחימה יפנית ,המאופיינת במשמעת עצמית, קשב וריכוז, כבוד לזולת, הגנה ובטחון עצמי , כוח ,זריזות, קואורדינציה, חגורת כתפיים ועוד.. הקבוצות מחולקת לפי גיל ו/או דרגה. הקראטה הוכר כענף אולימפי וישתתף באולימפיאדת טוקיו 2020 .מתאים לגילאי גן חובה עד בוגרים.                  

קפוארה : אומנות לחימה ברזילאית , המאופיינת בתרגילים אקרובטיים מלווים במוזיקה בכלים מיוחדים. לעומדים מהצד מזכירה הקפוארה ריקוד מלחמה, כאשר קבוצת הלוחמים עושה מעגל גדול, וכשברקע מתנגנת מוסיקה, נכנס כל אחד בתורו ומפגין את כישוריו. האווירה בשיעור משוחררת יותר מאומנויות לחימה אחרות , קיצבית ומאתגרת. מתאים לגילאי טרום חובה ומעלה.                                

קנפוג'יטסו : אומנות לחימה ישראלית , מיסודו של גדי סקורניק . אומנות לחימה זו מוכרת בארץ ובעולם וכוללת בתוכה את הבסיס של אומנויות לחימה מוכרות (ג'ודו,קרב מגע ועוד..) בתוספת טכניקות יחודיות לשחרור מחניקות , תפיסות , עבוד על הקרקע ועוד. מתאים לגילאי גן חובה עד בוגרים.                                                                           

ג'ודו: אומנות לחימה המאופיינת בכוח רב , תפיסות, הטלות ועבודה מסיבית וחזקה על המזרון. הג'ודו, דורש כוח רב וטכניקות נקיות וחכמות לביצוע התרגילים בהצלחה ובהתאם לכך אופי האימונים. כידוע, הג'ודו הינו ענף אולימפי ולישראל נבחרות ברמה גבוהה. מתאים לגילאי גן חובה ומעלה.         

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכז אומנויות לחימה, טל מואס בטלפון : 052-4598814

רכישת ציוד מגן בנות לחוג קנפוג'יטסו ליחצו כאן

לרכישת ציוד מגן בנים לחוג קנפוג'יטסו ליחצו כאן

להרשמה ותשלום לסדנא להגנה עצמית ליחצו כאן
                               

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
ג'ודו - אחיהוד ב-ג אומנויות לחימה אחיהוד אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:55-18:40 1650 יגור ביטולייב +
ג'ודו - אחיהוד גן-א אומנויות לחימה אחיהוד אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:00-17:45 1650 יגור ביטולייב +
קנפוג'יטסו - אושרת ב ומעלה אומנויות לחימה עמקה אומנויות לחימה 0-0 שני 17:25-18:10 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - אושרת גן-א אומנויות לחימה עמקה אומנויות לחימה 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - בוסתן הגליל ב ומעלה אומנויות לחימה בוסתן הגליל אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:55-18:40 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - בוסתן הגליל גן-א אומנויות לחימה בוסתן הגליל אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:00-17:45 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נבחרת פעמיים בשבוע אומנויות לחימה אומנויות לחימה 2450 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים ב ומעלה אומנויות לחימה נס עמים אומנויות לחימה 0-0 שלישי 18:25-19:10 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים גן-א אומנויות לחימה נס עמים אומנויות לחימה 0-0 שלישי 17:30-18:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה ג ומעלה אומנויות לחימה ראש הניקרה אומנויות לחימה 0-0 רביעי 17:25-18:10 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה גן-ב אומנויות לחימה ראש הניקרה אומנויות לחימה 0-0 רביעי 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קפוארה - אדמית ב-ד אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 17:15-18:00 1650 מושיקו +
קפוארה - אדמית גן-א אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 16:15-17:00 1650 מושיקו +
קפוארה - אדמית ה ומעלה אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 מושיקו +
קפוארה - גשר הזיו ב-ג אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 16:30-17:15 1650 מושיקו +
קפוארה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:25-18:10 1650 מושיקו +
קפוארה - לוחמי ב-ד אומנויות לחימה לוחמי הגיטאות אומנויות לחימה 0-0 שלישי 17:45-18:30 1650 מושיקו +
קפוארה - שמרת ב ומעלה אומנויות לחימה שמרת אומנויות לחימה 0-0 שלישי 16:30-17:15 1650 מושיקו +
קראטה - אילון ב ומעלה אומנויות לחימה אילון אומנויות לחימה 0-0 רביעי 17:40-18:25 1650 יעקב פייביש +
קראטה - אילון גן-א אומנויות לחימה אילון אומנויות לחימה 0-0 רביעי 16:45-17:30 1650 יעקב פייביש +
קראטה - גשר הזיו ב-ד אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 16:35-17:20 1650 טל מואס +
קראטה - גשר הזיו ה ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 18:25-19:10 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור ב-ד אומנויות לחימה יסעור אומנויות לחימה 0-0 שלישי 17:10-17:55 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור גן-א אומנויות לחימה יסעור אומנויות לחימה 0-0 שלישי 16:15-17:00 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור ה ומעלה אומנויות לחימה יסעור אומנויות לחימה 0-0 שלישי 18:05-18:50 1650 טל מואס +
קראטה - כפר מסריק ג ומעלה אומנויות לחימה כפר מסריק אומנויות לחימה 0-0 שלישי 17:25-18:10 1650 יעקב פייביש +
קראטה - כפר מסריק גן-ב אומנויות לחימה כפר מסריק אומנויות לחימה 0-0 שלישי 16:30-17:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - מצובה ב-ד אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה גן-א אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 16:35-17:20 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה ה ומעלה אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 18:25-19:10 1650 טל מואס +
קראטה - פעמיים בשבוע (מתקדמים) אומנויות לחימה כלל ישובי אומנויות לחימה 0-0 שני 18:25-19:10 2450 טל מואס +
קראטה - שבי ציון ב-ד אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון גן-א אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 16:35-17:20 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון ה ומעלה אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 18:25-19:10 1650 טל מואס +