אקדמיה-בי''ס לכדורגל

האקדמיה לכדורגל מטה אשר

האקדמיה לכדורגל פועלת בכל יישובי מועצת מטה אשר.

החוג מיועד לילדי גן חובה עד כיתה ה'.

  • דגש על חינוך, ערכים, חברות ובריאות.
  • לימוד יסודות הכדורגל.
  • מאמנים מוסמכי בוגרי מכון וינגייט והתאחדות לכדורגל בישראל.
  • האקדמיה מקיימת טורנירים אזוריים של מפגשי ערכים, חינוך ודו קיום.
  • פעילות בחופשות ובחגים.
  • המצטיינים מהאקדמיה יוקדמו לקבוצות תחרותיות של התאחדות לכדורגל .

    לפרטים נוספים ניתן לפנות למנהל האקדמיה, משה אוסמו בטלפון: 050-2239515

אקדמיה-בי''ס לכדורגל
    שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
    אחיהוד ב'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל אחיהוד עממי 0-0 חמישי 17:00-18:00 1800 איציק עידו +
    אחיהוד גן-א' אקדמיה-בי''ס לכדורגל אחיהוד עממי 0-0 חמישי 16:00-17:00 1800 איציק עידו +
    געתון א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 09:00-10:00 1800 ברק אוסמו +
    געתון ג'-ד' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 10:00-11:00 1800 ברק אוסמו +
    געתון ה'-ו' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 11:00-12:00 1800 ברק אוסמו +
    יחיעם גן אקדמיה-בי''ס לכדורגל יחיעם עממי 0-0 ראשון 16:00-17:00 1800 ברק אוסמו +
    כברי ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל כברי עממי 0-0 שישי 10:00-11:00 1800 מוטי גולדישטיין +
    כברי גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל כברי עממי 0-0 שישי 09:00-10:00 1800 מוטי גולדישטיין +
    לוחמי הגטאות ד'-ו' אקדמיה-בי''ס לכדורגל לוחמי הגטאות
    לוחמי הגטאות
    עממי 0-0
    0-0
    ראשון
    שלישי
    16:00-17:00
    15:30-16:30
    2700 קוסטה +
    מצובה ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל מצובה עממי 0-0 שלישי 18:00-19:00 1800 מוטי גולדישטיין +
    נעמן ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נעמן (עין המפרץ)
    נעמן (עין המפרץ)
    עממי 0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    17:00-18:00
    17:00-18:00
    2700 מיכה קרסנר +
    נעמן גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נעמן (עין המפרץ)
    נעמן (עין המפרץ)
    עממי 0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    16:00-17:00
    16:00-17:00
    2700 מיכה קרסנר +
    נתיב השיירה א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נתיב השיירה עממי 0-0 רביעי 18:00-19:00 1800 משה אוסמו +
    נתיב השיירה גן אקדמיה-בי''ס לכדורגל נתיב השיירה עממי 0-0 רביעי 17:00-18:00 1800 משה אוסמו +
    סער ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל סער
    סער
    עממי 0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    17:30-18:30
    17:30-18:30
    2700 שלומי נחמיאס +
    סער גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל סער
    סער
    עממי 0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    16:30-17:30
    16:30-17:30
    2700 שלומי נחמיאס +
    ראש הנקרה ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל ראש הנקרה
    ראש הנקרה
    עממי 0-0
    0-0
    שני
    רביעי
    17:00-18:00
    17:00-18:00
    2700 קוסטה +
    ראש הנקרה גן,א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל ראש הנקרה
    ראש הנקרה
    עממי 0-0
    0-0
    שני
    רביעי
    17:00-18:00
    17:00-18:00
    2700 אלון בר נוי +
    שבי ציון גן-א' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שבי ציון עממי 0-0 ראשון 16:00-17:00 1800 +
    שמרת א'-ג' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שלישי 18:00-19:00 1800 רוני לוריא +
    שמרת גן חובה אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שלישי 17:00-18:00 1800 רוני לוריא +
    שמרת ד'-ז' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שישי 08:00-09:45 1800 אביתר דותן +