חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי

מועדון הכדורעף הפועל מטה אשר/עכו

ערכים ומסורת של מצוינות *אגודת ספורט מקצוענית * אקדמיה  

 *בי"ס לכדורעף *מועדונים בית ספריים

ילדים/ות, נערים/ות והורים יקרים,

 

מזמינים אתכם להצטרף למשפחת מועדון הכדורעף מטה אשר.

הכדורעף הינו "משחק לחיים", ענף משפחתי מתאים לכל גיל ורמה, מסגרת נפלאה להקניית ערכים וספורט.

 

דרך משחק הכדורעף, אנו בונים ומעצימים יכולות אישיות מגוונות בהיבטים הגופניים, חברתיים, פסיכולוגיים ובריאותיים: מיומנויות חברתיות, הצבת יעדים והשגתם, מיומנויות טכניות של משחק הכדורעף, כושר גופני והיבטים בריאותיים, מודעות וגישה מנטאלית למשחק, והכל בדרך של יחס אישי לכל שחקן, להתקדמותו ואופיו ובהנאה.

 

בקבוצות התחרותיות וההישגיות, אנו בונים יכולות קבוצתיות, טקטיקה, לכידות והתלהבות לייצוג מועדון  מטה אש במשחקים ולהתמודדות על האליפיות, כיאה למועדון עם מסורת של הישגים בצמרת הכדורעף בישראל, לבנים ולבנות.

 

 

למידע ופרטים שלומי טחן - רכז מועדון  הכדורעף, 050-6706345     

 

                  

חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי
    שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
    איילון ג-ד בנים+בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם איילון
    אולם איילון
    0-0
    0-0
    שלישי
    רביעי
    15:45-16:45
    15:45-16:45
    2100 רותם גוטלר +
    איילון ה-ו בנים+בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם איילון
    אולם איילון
    0-0
    0-0
    שלישי
    רביעי
    16:45-17:45
    16:45-17:45
    2100 רותם גוטלר +
    בית העמק ד-ה בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם בית העמק
    אולם בית העמק
    0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    14:30-15:30
    14:30-15:30
    2100 כרמל אלברמן +
    בית העמק ד-ה בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם בית העמק
    אולם בית העמק
    0-0
    0-0
    ראשון
    רביעי
    14:30-15:30
    14:30-15:30
    2100 אלכס אוסוקין +
    גשר הזיו ה-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם סולם צור
    אולם סולם צור
    0-0
    0-0
    ראשון
    חמישי
    14:00-15:00
    14:00-15:00
    2100 +
    כברי ג-ד בנים ובנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם כברי
    אולם כברי
    0-0
    0-0
    שני
    חמישי
    17:00-18:00
    17:00-18:00
    2100 תמר ליבנה +
    כברי ה-ו בנים ובנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם כברי
    אולם כברי
    0-0
    0-0
    שני
    חמישי
    18:00-19:00
    18:00-19:00
    2100 תמר ליבנה +
    מבוגרים נעמן חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי נעמן 0-0 חמישי 20:30-22:00 1250 פואד גג'ייב +
    מבוגרים עברון חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי עברון 0-0 שלישי 20:30-20:00 1250 +
    מועדון בית ספרי אופק - אופק ז-ח בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון
    אולם הספורט עברון
    אולם הספורט עברון
    0-0
    0-0
    0-0
    שני
    שלישי
    חמישי
    14:30-16:00
    14:30-16:00
    14:30-16:00
    2550 כרמל אלברמן +
    מועדון בית ספרי אופק - אופק ז-ח בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון 0-0 ראשון 14:30-16:00 3150 פואד גג'ייב +
    מועדון בית ספרי אופק - אופק ט בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון 0-0 שני 00:00-00:00 500 סשה נמרובסקי +
    מועדון בית ספרי אופק - אופק י-יב בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון 0-0 רביעי 00:00-00:00 1000 פואד ג'גייב +
    עברון בנות ג-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון
    אולם ספורט עברון
    0-0
    0-0
    ראשון
    חמישי
    16:00-17:00
    16:00-17:00
    2100 +
    עברון בנים ג-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון
    אולם ספורט עברון
    0-0
    0-0
    ראשון
    חמישי
    16:00-17:00
    16:00-17:00
    2100 פואד ג'גייב +
    רגבה בנות ד-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם רגבה
    אולם רגבה
    0-0
    0-0
    שני
    חמישי
    14:30-15:30
    14:30-15:30
    2100 אלכס אוסוקין +
    רגבה בנים ד-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם רגבה
    אולם רגבה
    0-0
    0-0
    שני
    חמישי
    14:30-15:30
    14:30-15:30
    2100 אלכס אוסוקין +