שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
ה'-ו' גשר הזיו בי''ס לכדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
כדורסל עממי 0-0
0-0
שני
חמישי
18:45-19:45
18:45-19:45
2600 שי ברקוביץ +
א'-ג' בנות גשר הזיו בי''ס לכדורסל גשר הזיו כדורסל עממי 0-0 00:00-00:00 2600 גיל סופר +
אגודת הכדורעף - נערים דרום "הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף היכל נעמן 0-0 00:00-00:00 3500 פואד גג'ייב +
שמרת א'-ג' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שלישי 18:00-19:00 1800 רוני לוריא +
תאטרון קהילתי להקות ייצוגיות כברי תאטרון 0-0 ראשון 18:00-22:30 700 אריק גוטלר אופיר +
מועדון בית ספרי אופק - אופק ז-ח בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון
אולם הספורט עברון
אולם הספורט עברון
0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
14:30-16:00
14:30-16:00
14:30-16:00
2550 כרמל אלברמן +
סגל אזורי ד' בי''ס לכדורסל כברי כדורסל עממי 0-0 00:00-00:00 800 עידו חפץ +
קראטה מצובה ה ומעלה אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קראטה פעמיים בשבוע (מתקדמים) אומנויות לחימה כלל ישובי אומנויות לחימה 0-0 שני 18:00-18:45 2450 טל מואס +
ג'-ה' אילון בי''ס לכדורסל אילון כדורסל עממי 0-0 00:00-00:00 2600 ניר גרוטס +
נערים דרום "הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף עברון והיכל נעמן 0-0 00:00-00:00 3500 פואד גג'ייב +
מבוגרים עברון חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי עברון 0-0 שלישי 20:30-20:00 1250 +
איילון ה-ו בנים+בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם איילון
אולם איילון
0-0
0-0
שלישי
רביעי
16:45-17:45
16:45-17:45
2100 רותם גוטלר +
כברי ה-ו בנים ובנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם כברי
אולם כברי
0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
2100 תמר ליבנה +
נוער בנות -"הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף אולמות: בית העמק 0-0 00:00-00:00 4400 כרמל אלברמן +
נוער מחוזית ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
שני
חמישי
שבת
19:30-21:00
19:15-20:45
20:00-21:30
4000 יואב ברעם +
אקדמיה-נערים על ונוער על "הפועל מטה אשר עכו" קבוצות אגודת הכדורעף אולם הספורט עברון ונעמן 0-0 00:00-00:00 6500 פואד גג'ייב + עוזר מאמן וצוות מקצועי ומעטפת מקצועית +
נערים א מחוזית ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
שבת
18:00-19:30
19:30-21:00
17:00-18:30
4000 שי וויטנשטיין +
נערות א ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
שישי
18:00-19:30
19:30-21:00
18:00-19:30
14:30-16:00
4900 גיל סופר +
נערים ב' לאומית+נערים א' לאומית ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
שבת
19:30-21:00
19:30-21:00
19:30-21:00
18:30-20:00
4900 יואב ברעם +
מועדון בית ספרי אופק - אופק י-יב בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון 0-0 רביעי 00:00-00:00 1000 פואד ג'גייב +
ד'-ו' בנות גשר הזיו בי''ס לכדורסל גשר הזיו כדורסל עממי 0-0 00:00-00:00 2600 גיל סופר +
גשר הזיו - גן חובה הרשמה לטרום בלט גשר הזיו 0-0 שני 17:15-18:00 1350 נעמה בן עיון +
גשר הזיו - א-ג הרשמה לטרום בלט גשר הזיו 0-0 שני 18:00-19:00 1485 נעמה בן עיון +
שבי ציון גן חובה הרשמה לטרום בלט שבי ציון 0-0 רביעי 17:30-18:15 1350 דורון לבנון +
שבי ציון א-ג הרשמה לטרום בלט שבי ציון 0-0 רביעי 18:15-19:00 1485 דורון לבנון +
נערים ג ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
4200 שמעון הרוש +
נערים ב ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
חמישי
18:00-20:00
17:00-19:00
17:00-19:00
4200 דורון פישר +
נוער ארצית ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
שישי
19:00-20:30
19:30-21:00
10:00-11:00
4900 לירן שוורצוולד +
כברי גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל כברי עממי 0-0 שישי 09:00-10:00 1800 מוטי גולדישטיין +
בנות כברי בי''ס לכדורסל בית העמק
בית העמק
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:15
17:15-18:15
2600 +
א'-ב' כברי בי''ס לכדורסל בית העמק
בית העמק
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:15-17:15
16:15-17:15
2600 +
ג' כברי בי''ס לכדורסל בית העמק
בית העמק
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:15-17:15
16:15-17:15
2600 עדו חפץ +
קבוצת אופניים - שעה 15:00 ענף קידום בריאות מצובה קידום בריאות 0-0 רביעי 16:00-17:00 2500 בני להט +
קבוצת אופניים - 16:00 ענף קידום בריאות מצובה קידום בריאות 0-0 רביעי 15:00-16:00 2500 בני להט +
קנפוג'יטסו יחיעם ב-ד אומנויות לחימה קיבוץ יחיעם אומנויות לחימה 0-0 חמישי 17:40-18:25 1650 יהודה עמר +
ד' כברי בי''ס לכדורסל בית העמק
בית העמק
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:15
17:15-18:15
2600 עדו חפץ +
ה'-ו' כברי בי''ס לכדורסל בית העמק
בית העמק
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:15-19:15
18:15-19:15
2600 עדו חפץ +
נערים א ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
18:00-20:00
18:00-20:00
19:00-21:00
3600 כפיר עזרן +
כיתות ח-י"ב - פעמיים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול הסעות 2400 +
כיתות ט-י''ב - שלוש פעמים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול הסעות 3360 +
מתחילים 50 דק' - א+ה 17:20 מועדון הטניס גשר הזיו
גשר הזיו
טניס 0-0
0-0
ראשון
חמישי
17:20-18:10
17:20-18:10
2800 דני קופר +
מתחילים 50 דק' - א+ה 18:10 מועדון הטניס גשר הזיו
גשר הזיו
טניס 0-0
0-0
ראשון
חמישי
18:10-19:00
18:10-19:00
2800 דני קופר +
סדנא - למחול הרשמה לסדנא למחול סדנא למחול געתון ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 15000 עינב לוי +
אילון - גן חובה הרשמה לטרום בלט אילון 0-0 ראשון 17:15-18:00 1500 רעות להב +
אילון - א-ג הרשמה לטרום בלט אילון 0-0 ראשון 18:00-18:45 1485 רעות להב +
ב'-ג' לוחמי הגטאות בי''ס לכדורסל לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות
כדורסל עממי 0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-17:30
16:30-17:30
2600 טל שי +
ז'-ט' בי''ס לכדורסל כדורסל עממי 2600 עדו חפץ +
נערים ב' מחוזית דולב ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
שישי
19:30-21:00
19:30-21:00
19:30-21:00
11:30-13:00
4900 ניר גרוטס +
קטסל א' אילון ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
רביעי
שישי
16:15-17:45
16:30-18:00
16:30-18:00
10:00-11:30
4900 ניר גרוטס +
ילדים ב גרמן ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
שישי
16:30-18:00
18:00-19:30
16:15-17:45
10:00-11:30
4900 אסף רוטנשטיין +
ילדות ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
שישי
16:30-18:00
16:30-18:00
15:00-16:30
4000 +
ילדים א לאומית חיפה ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
שישי
18:00-20:30
19:00-20:30
18:00-19:30
18:00-19:30
4900 עודד פרידמן +
ילדים א מחוזית ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
שישי
17:00-18:30
18:00-19:30
17:30-19:00
10:00-11:30
4900 ניר גרוטס +
נערים ב מחוזית אלון ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
שישי
19:30-21:00
19:30-21:00
18:30-20:00
11:30-13:00
4900 טל שי +
נערות ב ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
שישי
17:30-19:00
18:00-19:30
19:30-21:00
13:00-14:30
4900 גיל סופר +
קראטה מצובה גן-א אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 טל מואס +
נערות ז-ח נערות -"הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף אולם הספורט בבית העמק ואיילון 0-0 00:00-00:00 1200 כרמל אלברמן +
שמרת גן חובה אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שלישי 17:00-18:00 1800 רוני לוריא +
מועדון בית ספרי אופק - אופק ז-ח בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון 0-0 ראשון 14:30-16:00 3150 פואד גג'ייב +
מועדון בית ספרי אופק - אופק ט בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם הספורט עברון 0-0 שני 00:00-00:00 500 סשה נמרובסקי +
געתון ה'-ו' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 11:00-12:00 1800 ברק אוסמו +
א'-ב' רגבה בי''ס לכדורסל רגבה
רגבה
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
חמישי
15:30-16:30
15:00-16:00
2600 שי בן ארי +
ג'-ד' רגבה בי''ס לכדורסל רגבה
רגבה
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:30-17:30
16:00-17:00
2600 שי בן ארי +
ה'-ו' רגבה בי''ס לכדורסל רגבה
רגבה
כדורסל עממי 0-0
0-0
ראשון
חמישי
17:30-18:30
17:00-18:00
2600 שי בן ארי +
א'-ב' גשר הזיו בי''ס לכדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
כדורסל עממי 0-0
0-0
שני
חמישי
16:45-17:45
16:45-17:45
2600 שי ברקוביץ +
ג'-ד' גשר הזיו בי''ס לכדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
כדורסל עממי 0-0
0-0
שני
חמישי
17:45-18:45
17:45-18:45
2600 שי ברקוביץ +
סגל אזורי ה'-ו' בי''ס לכדורסל כברי כדורסל עממי 0-0 00:00-00:00 800 עידו חפץ +
קטסל ב ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
שלישי
חמישי
שישי
16:30-18:00
16:30-18:00
10:30-12:00
4000 עדו חפץ +
קטסל א ליגה לכדורסל כברי
כברי
כברי
כברי
כדורסל ליגה 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
שישי
18:30-20:00
17:30-19:30
16:30-18:00
10:00-11:30
4900 טל שי +
עברון בנים ג-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון
אולם ספורט עברון
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:00-17:00
16:00-17:00
2100 פואד ג'גייב +
עברון בנות ג-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם ספורט עברון
אולם ספורט עברון
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:00-17:00
16:00-17:00
2100 +
כברי ג-ד בנים ובנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם כברי
אולם כברי
0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-18:00
17:00-18:00
2100 תמר ליבנה +
גשר הזיו ה-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם סולם צור
אולם סולם צור
0-0
0-0
ראשון
חמישי
14:00-15:00
14:00-15:00
2100 +
רגבה בנים ד-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם רגבה
אולם רגבה
0-0
0-0
שני
חמישי
14:30-15:30
14:30-15:30
2100 אלכס אוסוקין +
בית העמק - גן חובה הרשמה לטרום בלט בית העמק 0-0 רביעי 17:00-17:45 1350 דורון לבנון +
בית העמק - א-ג הרשמה לטרום בלט בית העמק 0-0 רביעי 17:45-18:30 1485 דורון לבנון +
נעמן - גן חובה הרשמה לטרום בלט נעמן 0-0 חמישי 17:30-18:15 1350 לין זהר +
נעמן - א-ג הרשמה לטרום בלט נעמן 0-0 חמישי 18:15-19:00 1485 לין זהר +
געתון - גן חובה הרשמה לטרום בלט געתון 0-0 שני 16:15-17:00 1350 מיכל אוזן +
געתון - א-ג הרשמה לטרום בלט געתון 0-0 שני 17:00-18:00 1485 מיכל אוזן +
אילון - ד-ו היפ הופ בשלוחות אילון 0-0 שישי 12:00-13:00 1650 טל אגוזי +
אילון - ז-ט היפ הופ בשלוחות אילון 0-0 שישי 13:00-14:00 1650 טל אגוזי +
גשר הזיו - ז-ט היפ הופ בשלוחות גשר הזיו 0-0 שישי 10:30-12:30 1650 טל אגוזי +
געתון - ד-ו היפ הופ בשלוחות געתון 0-0 שלישי 16:45-17:45 1485 הילה נחשונוב +
געתון - ז-ט היפ הופ בשלוחות געתון 0-0 שלישי 17:45-18:45 1485 הילה נחשונוב +
זומבה - חובה +א שלוחת אכזיב (גשר הזיו) מצובה 0-0 ראשון 16:15-17:00 1485 דיאנה צ'רבינקה +
זומבה - ב-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) מצובה 0-0 ראשון 17:00-18:00 1485 דיאנה צ'רבינקה +
נתיב השיירה א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נתיב השיירה עממי 0-0 רביעי 18:00-19:00 1800 משה אוסמו +
מבוגרים - יום ג 20:15 - גשר הזיו מועדון הטניס גשר הזיו טניס 0-0 שלישי 20:15-21:30 1950 דני קופר +
קראטה גשר הזיו ב-ד אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה גשר הזיו ה ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 18:15-19:00 1650 טל מואס +
ג'יו ג'יטסו אילון גן-ג אומנויות לחימה אילון אומנויות לחימה 0-0 שני 16:45-17:30 1650 יעקב גבע +
ג'יו ג'יטסו אילון ד ומעלה אומנויות לחימה אילון אומנויות לחימה 0-0 שני 17:45-18:30 1650 יעקב גבע +
קנפוג'יטסו פעמיים בשבוע אומנויות לחימה כלל ישובי אומנויות לחימה 0-0 חמישי 19:40-20:25 2450 יהודה עמר +
קפוארה לוחמי ב-ד אומנויות לחימה לוחמי הגיטאות אומנויות לחימה 0-0 שני 18:30-19:15 1650 מושיקו +
קפוארה אדמית גן-א אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 16:15-17:00 1650 מושיקו +
קפוארה אדמית ה ומעלה אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 מושיקו +
מצויינות בנות הפועל מטה אשר עכו קבוצות אגודת הכדורעף אולם הספורט בית העמק 0-0 שישי 14:00-15:30 1000 כרמל אלברמן + תמר ליבנה +
מבוגרים נעמן חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי נעמן 0-0 חמישי 20:30-22:00 1250 פואד גג'ייב +
מבוגרים - יום ב 20:15 רגבה מועדון הטניס רגבה טניס 0-0 שני 20:15-21:30 1950 רותם פורן +
כיתות ד' - פעם בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול הסעות 1200 +
כיתות ח-י"ב - פעם בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול הסעות 1200 +
כיתות ה-ז - פעמיים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול הסעות 2400 +
מבוגרים - יום ד' 20:15 - כברי מועדון הטניס כברי טניס 0-0 רביעי 20:15-21:30 1950 דני קופר +
מבוגרים - יום ב' 19:00 רגבה מועדון הטניס רגבה טניס 0-0 שני 19:00-20:15 1950 רותם פורן +
תאטרון - ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) לימן 0-0 ראשון 17:30-19:00 1980 דנה תורג'מן +
קראטה שבי ציון ב-ד אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה שבי ציון ה ומעלה אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קנפוג'יטסו יחיעם ה ומעלה אומנויות לחימה קיבוץ יחיעם אומנויות לחימה 0-0 חמישי 18:40-19:25 1650 יהודה עמר +
פסנתר (45 דק') - א' ומעלה פסנתר מתנ''ס פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 סרגיי ניקיטיוק +
פסנתר (45 דק') - א' ומעלה פסנתר געתון פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 סרגיי ניקיטיוק +
תופים (45 דק') - ג' ומעלה תופים מתנ''ס כלי הקשה 0-0 00:00-00:00 4350 שרון אלמקייס +
תופים (45 דק') - ג' ומעלה תופים מצובה כלי הקשה 0-0 00:00-00:00 4350 עמית סילברמן +
נעמן ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נעמן (עין המפרץ)
נעמן (עין המפרץ)
עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
2700 מיכה קרסנר +
ראש הנקרה ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
עממי 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
2700 קוסטה +
קנפוג'יטסו בוסתן הגליל ה ומעלה אומנויות לחימה בוסתן הגליל אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:45-18:30 1650 יהודה עמר +
קפוארה אדמית ב-ד אומנויות לחימה אדמית אומנויות לחימה 0-0 חמישי 17:15-18:00 1650 מושיקו +
פסנתר (45 דק') - א' ומעלה פסנתר מצובה פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 אחיעד אהלי +
תופים (30 דק') - ג' ומעלה תופים מצובה כלי הקשה 0-0 00:00-00:00 2950 עמית סילברמן +
געתון ג'-ד' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 10:00-11:00 1800 ברק אוסמו +
ציור ורישום - כיתות ב-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) לימן 0-0 שלישי 16:15-17:15 2025 עירית שוחט +
ציור ורישום - כיתות ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) לימן 0-0 שלישי 17:15-18:45 2250 עירית שוחט +
ציור - מבוגרים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) גשר הזיו 0-0 חמישי 10:00-12:00 3600 ליאור קימל +
זומבה - חובה+א שלוחת אכזיב (גשר הזיו) גשר הזיו 0-0 רביעי 16:15-17:00 1485 דיאנה צ'רבינקה +
זומבה - ב-ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) גשר הזיו 0-0 רביעי 17:00-18:00 1485 דיאנה צ'רבינקה +
רגבה בנות ד-ו חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם רגבה
אולם רגבה
0-0
0-0
שני
חמישי
14:30-15:30
14:30-15:30
2100 אלכס אוסוקין +
איילון ג-ד בנים+בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם איילון
אולם איילון
0-0
0-0
שלישי
רביעי
15:45-16:45
15:45-16:45
2100 רותם גוטלר +
בית העמק ד-ה בנים חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם בית העמק
אולם בית העמק
0-0
0-0
ראשון
רביעי
14:30-15:30
14:30-15:30
2100 אלכס אוסוקין +
בית העמק ד-ה בנות חוגי כדורעף ומועדונים בית ספרי אולם בית העמק
אולם בית העמק
0-0
0-0
ראשון
רביעי
14:30-15:30
14:30-15:30
2100 כרמל אלברמן +
מצויינות בנים הפועל מטה אשר עכו קבוצות אגודת הכדורעף אולם הספורט עברון 0-0 שני 17:00-19:00 1000 אלכס אוסוקין+סשה נמרובסקי +
קנפוג'יטסו יחיעם גן-א אומנויות לחימה קיבוץ יחיעם אומנויות לחימה 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 יהודה עמר +
ילדים א1 ליגה לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
19:00-21:00
18:00-20:00
19:00-21:00
4200 אשר דיין +
ילדים א2 ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
17:00-19:00
17:30-19:30
18:30-20:30
4200 ראפת אבראהים +
ילדים ב1 ליגה לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-20:00
18:00-20:00
17:30-19:30
4200 אלי ינקו +
ילדים ב2 ליגה לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-20:00
18:00-20:00
17:30-19:30
4200 דותן שלום +
ילדים ג ליגה לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
4200 משה אוסמו +
טרום א1 ליגה לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
4200 קוסטה קונסטנטין +
טרום א2 ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:30-19:30
17:30-19:30
17:00-19:00
4200 מיכה קרסנר +
נעמן גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל נעמן (עין המפרץ)
נעמן (עין המפרץ)
עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:00-17:00
16:00-17:00
2700 מיכה קרסנר +
ראש הנקרה גן,א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
עממי 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
2700 אלון בר נוי +
סער גן, א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל סער
סער
עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:30
16:30-17:30
2700 שלומי נחמיאס +
אגודת הכדורעף - נוער בנות/נערות -"הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף עברון+אילון+רגבה
עברון+אילון+רגבה
עברון+אילון+רגבה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
19:00-21:00
17:00-18:30
18:30-20:00
4400 כרמל אלברמן +
אקדמיה לכדורעף - נערים על ונוער על "הפועל מטה אשר עכו" קבוצות אגודת הכדורעף עברון מועדון הכדורעף 0-0 00:00-00:00 6500 פואד גג'ייב + נטע אור+ מעטפת מקצועית +
קראטה שבי ציון גן-א אומנויות לחימה שבי ציון אומנויות לחימה 0-0 שני 16:45-17:30 1650 טל מואס +
אגודת הכדורעף - נערים צפון "הפועל מטה אשר/עכו" קבוצות אגודת הכדורעף אילון 0-0 00:00-00:00 3500 +
קנפוג'יטסו ראש הניקרה ג ומעלה אומנויות לחימה ראש הניקרה אומנויות לחימה 0-0 רביעי 17:25-18:10 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו ראש הניקרה גן-ב אומנויות לחימה ראש הניקרה אומנויות לחימה 0-0 רביעי 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
מתקדמים 75 דק' - א+ה 19:00 מועדון הטניס גשר הזיו
גשר הזיו
טניס 0-0
0-0
ראשון
חמישי
19:00-20:15
19:00-20:15
3600 דני קופר +
מבוגרים - יום א' 20:15- גשר הזיו מועדון הטניס גשר הזיו טניס 0-0 ראשון 20:15-21:30 1950 דני קופר +
מתחילים 50 דק' - ב+ד 17:10 מועדון הטניס מצובה
מצובה
טניס 0-0
0-0
שני
רביעי
17:10-18:00
17:10-18:00
2800 דני קופר +
מתחילים 50 דק' - ב+ד 16:20 מועדון הטניס מצובה
מצובה
טניס 0-0
0-0
שני
רביעי
16:20-17:10
16:20-17:10
2800 דני קופר +
מתקדמים 75 דק' - ב+ד 18:00 מועדון הטניס מצובה
מצובה
טניס 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:15
18:00-19:15
3600 דני קופר +
מבוגרים - יום ב' 20:15 - כברי מועדון הטניס כברי טניס 0-0 שני 20:15-21:30 1950 דני קופר +
קראטה מצובה ב-ד אומנויות לחימה מצובה אומנויות לחימה 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 טל מואס +
סער ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל סער
סער
עממי 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
2700 שלומי נחמיאס +
מצובה ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל מצובה עממי 0-0 שלישי 18:00-19:00 1800 מוטי גולדישטיין +
נתיב השיירה גן אקדמיה-בי''ס לכדורגל נתיב השיירה עממי 0-0 רביעי 17:00-18:00 1800 משה אוסמו +
יחיעם גן אקדמיה-בי''ס לכדורגל יחיעם עממי 0-0 ראשון 16:00-17:00 1800 ברק אוסמו +
געתון א'-ב' אקדמיה-בי''ס לכדורגל געתון עממי 0-0 שישי 09:00-10:00 1800 ברק אוסמו +
שבי ציון גן-א' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שבי ציון עממי 0-0 ראשון 16:00-17:00 1800 +
אחיהוד גן-א' אקדמיה-בי''ס לכדורגל אחיהוד עממי 0-0 חמישי 16:00-17:00 1800 איציק עידו +
כברי ג'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל כברי עממי 0-0 שישי 10:00-11:00 1800 מוטי גולדישטיין +
פעם בשבוע 50 דק' - דני קופר מועדון הטניס 1750 דני קופר +
רגבה א-ב התעמלות מכשירים בנים משולב שלוחת רגבה התעמלות קרקע 0-0 שלישי 16:00-17:00 1700 דוד מרקו +
רגבה ג-ד התעמלות מכשירים בנים משולב שלוחת רגבה התעמלות קרקע 0-0 שלישי 17:00-18:00 1700 דוד מרקו +
רגבה ה-ח התעמלות מכשירים בנים משולב שלוחת רגבה התעמלות קרקע 0-0 שלישי 18:00-19:00 1700 דוד מרקו +
קראטה גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו אומנויות לחימה 0-0 ראשון 16:45-17:30 1650 טל מואס +
קנפוג'יטסו עמקה גן-א אומנויות לחימה עמקה אומנויות לחימה 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו עמקה ב ומעלה אומנויות לחימה עמקה אומנויות לחימה 0-0 שני 17:15-18:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו בוסתן הגליל גן-א אומנויות לחימה בוסתן הגליל אומנויות לחימה 0-0 ראשון 16:10-16:55 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו בוסתן הגליל ב-ד אומנויות לחימה בוסתן הגליל אומנויות לחימה 0-0 ראשון 17:00-17:45 1650 יהודה עמר +
אחיהוד ב'-ה' אקדמיה-בי''ס לכדורגל אחיהוד עממי 0-0 חמישי 17:00-18:00 1800 איציק עידו +
לוחמי הגטאות ד'-ו' אקדמיה-בי''ס לכדורגל לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות
עממי 0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:00-17:00
15:30-16:30
2700 קוסטה +
התעמלות חוויתית - טרום חובה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) גשר הזיו 0-0 שלישי 16:15-17:00 1485 ברק תארי +
התעמלות חוויתית - חובה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) גשר הזיו 0-0 שלישי 17:00-17:45 1485 ברק תארי +
גוף ותנועה - טרום חובה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 ראשון 16:15-17:00 1485 ארז שמואל עטר +
גןף ותנועה - חובה+א שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 ראשון 17:00-18:00 1485 ארז שמואל עטר +
ציקונג - בוגרים ענף קידום בריאות רגבה קידום בריאות 0-0 שלישי 18:30-19:30 1600 איציק אלבכרי +
כינור (30 דק') - א' ומעלה כינור 2950 רונה שוב תוויאר +
ויולה (30 דק') - א' ומעלה ויולה 2950 רונה שוב תוויאר +
גלגיליות - גשר הזיו ענף קידום בריאות גשר הזיו קידום בריאות 0-0 רביעי 16:15-19:15 1600 אופיר אבישר +
התעמלות בונה עצם - בוגרים ענף קידום בריאות מבוגרים אחיהוד
אחיהוד
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
08:00-09:00
08:00-09:00
1800 בלה אזולאי +
פילאטיס - בוגרים ענף קידום בריאות נעמן קידום בריאות 0-0 רביעי 19:30-20:15 1500 כבי דש +
אימון פונקציונלי וtrx - נערות- ז'- ט' ענף קידום בריאות נוער (13-18) גשר הזיו
גשר הזיו
קידום בריאות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
2750 מריה נחבס +
אימון נערות Girl power - נערות- ד'- ו' ענף קידום בריאות גשר הזיו קידום בריאות 0-0 רביעי 17:00-18:00 1750 מריה נחבס +
נבחרת צעירה התעמלות אמנותית גשר הזיו
גשר הזיו
בית העמק
התעמלות אומנותית 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
16:00-19:30
16:00-19:15
16:00-17:30
4300 אינה לגביננקו +
נבחרת בוגרת התעמלות אמנותית גשר הזיו
גשר הזיו
גשר הזיו
התעמלות אומנותית 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
שישי
15:30-19:30
16:00-19:30
13:00-16:00
4800 אינה לגביננקו +
טרום נבחרת התעמלות אמנותית גשר הזיו
גשר הזיו
התעמלות אומנותית 0-0
0-0
שני
רביעי
16:00-17:30
16:00-17:30
3200 אינה לגביננקו +
עממי גשר הזיו א'-ב' התעמלות אמנותית גשר הזיו התעמלות אומנותית 0-0 שני 17:30-18:30 1700 אינה לגביננקו +
עממי בית העמק א'-ב' התעמלות אמנותית בית העמק התעמלות אומנותית 0-0 חמישי 18:15-19:15 1700 אינה לגביננקו +
עממי רגבה א'-ב' התעמלות אמנותית רגבה התעמלות אומנותית 0-0 שלישי 16:45-17:45 1700 דוידוב אירנה +
עממי גשר הזיו גן התעמלות אמנותית גשר הזיו התעמלות אומנותית 0-0 רביעי 17:30-18:15 1700 אינה לגביננקו +
עממי בית העמק גן התעמלות אמנותית בית העמק התעמלות אומנותית 0-0 חמישי 17:30-18:15 1700 אינה לגביננקו +
עממי רגבה גן התעמלות אמנותית רגבה התעמלות אומנותית 0-0 שלישי 16:00-16:45 1700 דוידוב אירנה +
עממי בית העמק ג+ התעמלות אמנותית בית העמק התעמלות אומנותית 0-0 חמישי 19:15-20:15 1700 אינה לגביננקו +
עממי גשר הזיו ג'+ התעמלות אמנותית גשר הזיו התעמלות אומנותית 0-0 שני 18:30-19:30 1700 אינה לגביננקו +
עממי רגבה ג+ התעמלות אמנותית רגבה התעמלות אומנותית 0-0 שלישי 17:45-18:45 1700 דוידוב אירנה +
נבחרת מטה אשר כדורשת אולם רגבה אולם בית העמק
אולם רגבה אולם בית העמק
0-0
0-0
ראשון
שלישי
20:30-22:00
20:30-22:00
2800 גנאדי גולדרין +
אילון כדורשת אולם אילון מאמאנט 0-0 שלישי 20:30-22:00 1800 אלמוג שניידר +
גשר הזיו כדורשת אולם סולם צור מאמאנט 0-0 ראשון 20:30-22:00 1800 קובי דדון +
כבירות כדורשת אולם כברי מאמאנט 0-0 שני 20:30-22:00 1800 ורד סימון +
מגוונות כדורשת אולם נעמן מאמאנט 0-0 שני 20:30-22:00 1800 טניה צ'רקוב +
מחוברות כדורשת אולם דנון מאמאנט 0-0 שלישי 20:30-22:00 1800 ארז הררי +
רגבה כדורשת אולם רגבה מאמאנט 0-0 רביעי 20:30-22:00 1800 גנאדי גולדרין +
חבורת זמר להקות ייצוגיות נעמן שירה 0-0 ראשון 18:00-20:30 1000 עוזי אסנר +
הורה מטה אשר להקות ייצוגיות עברון ריקוד ישראלי 0-0 רביעי 20:00-22:30 1700 זאב קרן +
מקהלה להקות ייצוגיות עברון שירה 0-0 שני 20:00-22:30 120 תומר הישג +
טרומבון בריטון (45 דק')- ג' ומעלה טרומבון שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 מנחם גרודזנסקי +
צ'לו (45 דק') - ג' ומעלה צ'לו שלוחת כברי כלי קשת 0-0 00:00-00:00 4350 אורי חן +
פסנתר (45 דק')- א' ומעלה פסנתר שלוחת גשר הזיו/געתון/עברון פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 סרגיי ניקיטיוק +
פיתוח קול (45 דק') - ז' ומעלה פיתוח קול שלוחת עברון פיתוח קול 0-0 00:00-00:00 4350 איזי בורנשטיין +
פסנתר (45 דק')- א' ומעלה פסנתר שלוחת עברון /כברי פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 אלה פיורו +
פסנתר (60 דק') - א' ומעלה פסנתר שלוחת עברון /כברי פסנתר 0-0 00:00-00:00 5800 אלה פיורו +
פיתוח קול (45 דק') - ו' ומעלה פיתוח קול שלוחת עברון פיתוח קול 0-0 00:00-00:00 4350 אמה דונין +
פיתוח קול (60 דק') - ח' ומעלה פיתוח קול שלוחת עברון פיתוח קול 0-0 00:00-00:00 5800 אמה דונין +
חצוצרה (45 דק') - ג' ומעלה חצוצרה שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 אופיר בלאו +
טרומבון (45 דק') - ג' ומעלה טרומבון שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 אופיר בלאו +
כינור (45 דק') - א' ומעלה כינור שלוחת כברי כלי קשת 0-0 00:00-00:00 4350 גל אקשטיין +
כינור (45 דק') - א' ומעלה כינור שלוחת עברון כלי קשת 0-0 00:00-00:00 4350 גלינה בריקמן +
כינור (60 דק') - א' ומעלה כינור שלוחת עברון כלי קשת 0-0 00:00-00:00 5800 גלינה בריקמן +
קלרינט (45 דק') - ג' ומעלה קלרינט שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 דרור בר ישראל +
סקסופון (45 דק') - ג' ומעלה סקסופון שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 דרור בר ישראל +
גיטרה (45 דק') - ג' ומעלה גיטרה שלוחת עברון/אילון / כברי גיטרה 0-0 00:00-00:00 4350 חיים אזיקרי +
חצוצרה (45 דק') - ג' ומעלה חצוצרה שלוחת עברון/גשר הזיו כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 יואב לוי +
טרומבון (45 דק') - ג' ומעלה טרומבון שלוחת עברון/גשר הזיו כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 יואב לוי +
גיטרה (45 דק') - ג' ומעלה גיטרה שלוחת מצובה /כברי גיטרה 0-0 00:00-00:00 4350 יובל טובי +
פיתוח קול (45 דק') - ז' ומעלה פיתוח קול שלוחת עברון/כברי פיתוח קול 0-0 00:00-00:00 4350 לילך טולנאי טורקאן +
פיתוח קול (60 דק') - ח' ומעלה פיתוח קול שלוחת עברון/כברי פיתוח קול 0-0 00:00-00:00 5800 לילך טולנאי טורקאן +
חליל (45 דק') - ג' ומעלה חליל שלוחת עברון כלי נשיפה 0-0 00:00-00:00 4350 מיטל אוכמן +
פסנתר נגה (45 דק')- א' ומעלה פסנתר שלוחת עברון פסנתר 0-0 00:00-00:00 4950 נגה דגן ורטלסקי +
פסנתר נגה (60 דק') - א' ומעלה פסנתר שלוחת עברון פסנתר 0-0 00:00-00:00 6600 נגה דגן ורטלסקי +
גיטרה (30 דק') - ג' ומעלה גיטרה גשר הזיו/יסעור/יחיעם /עין המפרץ גיטרה 0-0 00:00-00:00 2950 נועם בר אילן +
גיטרה (45 דק') - ג' ומעלה גיטרה גשר הזיו/יסעור/יחיעם /עין המפרץ גיטרה 0-0 00:00-00:00 4350 נועם בר אילן +
גיטרה (45 דק') - ג' ומעלה גיטרה שלוחת עברון גיטרה 0-0 00:00-00:00 4350 עודד שוב +
ויולה (45 דק') - א' ומעלה ויולה שלוחת עברון/כברי/מצובה כלי קשת 0-0 00:00-00:00 4350 רונה שוב תוויאר +
כינור (45 דק') - א' ומעלה כינור שלוחת עברון/כברי/מצובה כלי קשת 0-0 00:00-00:00 4350 רונה שוב תוויאר +
ויולה (60 דק') - א' ומעלה ויולה שלוחת עברון/כברי/מצובה כלי קשת 0-0 00:00-00:00 5800 רונה שוב תוויאר +
כינור (60 דק') - א' ומעלה כינור שלוחת עברון/כברי/מצובה כלי קשת 0-0 00:00-00:00 5800 רונה שוב תוויאר +
פסנתר (45 דק') - א' ומעלה פסנתר שלוחת מצובה /אילון פסנתר 0-0 00:00-00:00 4350 רתם רש +
תופים (45 דק') - ג' ומעלה תופים שלוחת גשר הזיו כלי הקשה 0-0 00:00-00:00 4350 שרון אלמקייס +
ביג בנד נוער - ז' -יב' הרשמה לביג בנד שלוחת עברון הרכב 0-0 00:00-00:00 1500 חיים מור אלגריסי +
כרמל ביג בנד - מבוגרים הרשמה לביג בנד שלוחת נעמן הרכב 0-0 00:00-00:00 1500 מנחם גרודזנסקי +
הרכב גאז - ז' -יב' הרשמה להרכבים שלוחת עברון הרכבים 0-0 00:00-00:00 1500 חיים מור אלגריסי +
מקהלה - ז'-יב' הרשמה להרכבים שלוחת עברון הרכבים 0-0 00:00-00:00 1500 גיא שמאלי +
הרכב אתני - ז'-יב' הרשמה להרכבים שלוחת עברון הרכבים 0-0 00:00-00:00 1500 יובל טובי +
תאטרון - א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) לימן 0-0 ראשון 16:30-17:30 1530 דנה תורג'מן +
נוער ליגה לכדורגל נעמן
נעמן
נעמן
נעמן
כדורגל 0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
חמישי
19:00-21:00
18:00-20:00
19:00-21:00
18:00-20:00
1800 אושרי אקוקה +
רגבה גן,א-ב התעמלות קרקע בנות רגבה התעמלות קרקע 0-0 שני 16:45-17:45 1700 עדי לורנץ +
רגבה ג' ומעלה התעמלות קרקע בנות רגבה התעמלות קרקע 0-0 שני 15:45-16:45 1700 עדי לורנץ +
כברי א'-ב' התעמלות קרקע בנות כברי התעמלות קרקע 0-0 רביעי 16:30-17:30 1700 עדי לורנץ +
כברי גן התעמלות קרקע בנות כברי התעמלות קרקע 0-0 רביעי 17:30-18:15 1700 עדי לורנץ +
כברי ג'-ו' התעמלות קרקע בנות כברי התעמלות קרקע 0-0 רביעי 18:15-19:15 1700 עדי לורנץ +
נעמן גן התעמלות קרקע בנות נעמן התעמלות קרקע 0-0 ראשון 16:30-17:15 1700 נטלי שלמייב +
נעמן א'-ב' התעמלות קרקע בנות נעמן התעמלות קרקע 0-0 ראשון 17:15-18:15 1700 נטלי שלמייב +
צילום - ג-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) סער 0-0 שלישי 16:00-17:30 1980 אלון מרום +
צילום - ז-ט שלוחת אכזיב (גשר הזיו) סער 0-0 שלישי 17:30-19:00 1980 אלון מרום +
תאטרון - א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) עמקה 0-0 שלישי 16:15-17:15 1530 ורדית לוי +
תאטרון - ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) עמקה 0-0 שלישי 17:15-18:45 1980 ורדית לוי +
תאטרון - א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 16:00-17:00 1530 דלית כרמל +
תאטרון - ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 17:00-18:30 1980 דלית כרמל +
צילום - ג-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 רביעי 16:00-17:30 1980 אלון מרום +
צילום - ז-ט שלוחת אכזיב (גשר הזיו) אילון 0-0 רביעי 17:30-19:00 1980 אלון מרום +
כתה ד' הרשמה לאולפן למחול מחול מחול 0-0 חמישי 16:30-19:30 2800 מיכל אוזן, יעל זבולון +
כתה ה' הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 מיכל אוזן, אופק מועלם +
כתה ו' הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 גלי כליף, אופק מועלם, נוגה כריסטובסקי +
כתה ז' הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 גלי כליף, שולמית בר גיא, נגה כריסטובסקי +
כתה ח' הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-21:00
5250 גלינה צרנייק, שולמית בר גיא, נוגה כריסטובסקי +
כיתות ט'-י' (מסלול מלא) הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
16:30-21:00
5650 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, הילה נחשונוב +
כתה ט' מסלול יומיים כולל היפ הופ הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-21:00
5250 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא,הילה נחשונוב +
כתה ט' מסלול יומיים ללא היפ הופ הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא +
כיתות י"א-י''ב מגמה הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
13:00-16:30
16:30-19:30
16:30-21:00
5750 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, מלני ברסון, נדב גל +
היפ הופ ט' בלבד הרשמה לאולפן למחול מחול
מחול
מחול
מחול 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
רביעי
16:30-19:30
16:30-21:00
19:30-21:00
1800 הילה נחשונוב +
היפ הופ י'- יב' בלבד הרשמה לאולפן למחול מחול מחול 0-0 ראשון 16:30-18:00 1800 הילה נחשונוב +
התעמלות חוויתית - טרום חובה+ חובה שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 רביעי 16:00-16:45 1485 ברק תארי +
ציור ורישום - כיתות ב-ג שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 חמישי 16:30-17:30 2025 עירית שוחט +
ציור ורישום - כיתות ד-ו שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 חמישי 17:30-19:00 2250 עירית שוחט +
ציור ורישום - גיל השלישי שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 ראשון 11:00-12:30 2250 עירית שוחט +
מבוכים ודרקונים - כיתות ב-ה שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 ראשון 16:00-17:30 1890 חברת שושנת המדבר +
מבוכים ודרקונים - ו ומעלה שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 ראשון 17:30-19:00 1890 חברת שושנת המדבר +
תיאטרון - א-ג שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 שני 16:30-17:30 1530 דלית כרמל +
תיאטרון - ד-ו שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 שני 17:30-19:00 1980 דלית כרמל +
זומבה - גן חובה- א שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 ראשון 16:45-17:30 1485 אינה צ'רטוק +
זומבה - ב-ד שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 ראשון 17:30-18:30 1485 אינה צ'רטוק +
זומבה - נשים שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 ראשון 18:30-19:30 1485 אינה צ'רטוק +
אומנות המחזור - ג-ו שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים שבי ציון 0-0 ראשון 17:00-18:30 1980 מיכל ציזיק +
יצירה - א-ב שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 שלישי 16:00-17:00 1575 מיכל ציזיק +
יצירה - ג ומעלה שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 שלישי 17:00-18:00 1980 מיכל ציזיק +
גוף בתנועה - טרום חובה+חובה שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל שבי ציון 0-0 שני 16:00-16:45 1485 ארז שמואל עטר +
גוף בתנועה - א-ב שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל שבי ציון 0-0 שני 16:45-17:45 1485 ארז שמואל עטר +
גוף בתנועה - טרום חובה-חובה שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים שבי ציון 0-0 רביעי 17:00-17:45 1485 ארז שמואל עטר +
גוף בתנועה - א-ב שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים שבי ציון 0-0 רביעי 17:45-18:45 1485 ארז שמואל עטר +
אקדמיה לרחפנות - ד-ו שלוחת תיכון (שבי ציון) עברון שבי ציון 0-0 חמישי 16:30-18:00 2250 חברת Bsmart +
אקדמיה לרחפנות - ז ומעלה שלוחת תיכון (שבי ציון) עברון שבי ציון 0-0 חמישי 18:00-19:30 2250 חברת Bsmart +
מחול נשים - נשים שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון שבי ציון 0-0 שני 20:15-21:30 1890 שולמית בר גיא +
מחול - נשים וגברים שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה שבי ציון 0-0 שלישי 20:00-21:15 1980 אילנה קליף +
שמרת ד'-ז' אקדמיה-בי''ס לכדורגל שמרת 0-0 שישי 08:00-09:45 1800 אביתר דותן +
אלה הרשקו-פעם בשבוע ענף קידום בריאות יחיעם קידום בריאות 0-0 00:00-00:00 1550 אלה הרשקו +
אלה הרשקו-פעמיים בשבוע ענף קידום בריאות יחיעם קידום בריאות 0-0 00:00-00:00 2050 אלה הרשקו +
אלה הרשקו שלוש פעמים בשבוע ענף קידום בריאות יחיעם קידום בריאות 0-0 00:00-00:00 3050 אלה הרשקו +
ג+ פעמיים בשבוע גשר הזיו
בית העמק
התעמלות אומנותית 0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:30
19:15-20:15
2500 אינה לגביננקו +
שבי ציון ד-ו שבי ציון מחול וריקוד 0-0 ראשון 17:15-18:15 1485 הילה נחשונוב +
שבי ציון ז-ט שבי ציון מחול וריקוד 0-0 ראשון 18:15-19:15 1485 הילה נחשונוב +
מצובה - גן חובה מצובה 0-0 שלישי 00:00-00:00 1485 עומר טישאואר +
מצובה - א'-ג' מצובה 0-0 שלישי 00:00-00:00 1485 עומר טישאואר +
אושרת - גן חובה אושרת 0-0 ראשון 17:00-17:45 1485 עומר טישאואר +
אושרת - א'-ג' אושרת 0-0 ראשון 17:45-18:30 1485 עומר טישאואר +