שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
פיתוח קול - איזי בורנשטיין מתנ''ס מטה אשר פיתוח קול מתנ''ס מטה אשר 0-0 שלישי 00:00-00:00 4350 איזי בורנשטיין +
פיתוח קול - אמה דונין מתנ''ס מטה אשר פיתוח קול מתנ''ס מטה אשר
מתנ''ס מטה אשר
מתנ''ס מטה אשר
0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
00:00-00:00
00:00-00:00
00:00-00:00
4350 אמה דונין +
גיטרה - עודד שוב מתנ''ס מטה אשר גיטרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 עודד שוב +
גיטרה - יובל טובי מתנ''ס מטה אשר גיטרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 יובל טובי +
פיתוח קול - לילך טולנאי טורקאן כברי פיתוח קול כברי 0-0 ראשון 00:00-00:00 4350 לילך טולנאי טורקאן +
פיתוח קול - לילך טולנאי טורקאן מתנ''ס מטה אשר פיתוח קול מתנ''ס מטה אשר 0-0 שלישי 00:00-00:00 4350 לילך טולנאי טורקאן +
כדורשת כיתות ד-ו כדורשת אפק 0-0 שלישי 15:30-16:30 1700 תומר דוד +
בי''ס לכדורגל יחיעם - פעם בשבוע מועדון כדורגל יחיעם 0-0 00:00-00:00 1850 מוטי גולדשטיין +
ליגה לכדורגל - נערים ג' נעמן + ראש הנקרה מועדון כדורגל נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
4100 אושרי אקוקה +
טרמפולינה עממי - מזרעה כיתות ב-ג טרמפולינה מזרעה 0-0 שני 16:00-17:00 2000 בוריס אפלבאום +
ליגה לכדורגל - ילדים ג' נעמן מועדון כדורגל נעמן
נעמן
נעמן
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
17:00-18:30
4100 מיכה קרסנר +
ליגה לכדורגל - ילדים ב' ראש הנקרה + נעמן מועדון כדורגל ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
4100 דורון בן דוד +
ליגה לכדורגל - ילדים ג' ראש הנקרה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
4100 משה אוסמו +
בי''ס לכדורגל געתון - מוטי גולדשטיין מועדון כדורגל געתון 0-0 שישי 08:00-12:00 1500 מוטי גולדשטיין +
ליגה לכדורגל - טרום א' ראש הנקרה מועדון כדורגל ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-18:30
17:00-18:30
17:00-18:30
4100 אלי ינקו\ליאור בן הרוש +
בי''ס לכדורגל נעמן - פעמיים בשבוע מועדון כדורגל נעמן
נעמן
0-0
0-0
ראשון
שלישי
17:00-18:15
17:00-18:15
2750 מיכה קרסנר +
ציור ורישום מקצועי - כיתות ד-ו- מתחילים+מתקדמים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 17:30-18:30 3000 ליאור קימל +
חצוצרה - יואב לוי גשר הזיו חצוצרה גשר הזיו 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 יואב לוי +
חצוצרה - יואב לוי מתנ''ס מטה אשר חצוצרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 יואב לוי +
חצוצרה - אופיר בלאו מתנ''ס מטה אשר חצוצרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 אופיר בלאו +
חיטוב ועיצוב - נשים (עמקה) ענף קידום בריאות עמקה
עמקה
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
20:30-00:00
20:30-00:00
2000 +
פילאטיס - אחיהוד ענף קידום בריאות אחיהוד
אחיהוד
0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:00-00:00
18:00-00:00
2000 +
קרב מגע - בוסתן הגליל גן בוגר-א אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 17:10-17:55 1650 אריאל מגנר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה גן-ב אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - בן עמי ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) בן עמי 0-0 ראשון 17:25-18:10 1650 יהודה עמר +
קרב מגע - בוסתן הגליל גן צעיר גילאי 4 אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 16:20-17:05 1650 אריאל מגנר +
קנפוג'יטסו - נס עמים ג ומעלה אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 19:00-19:45 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה נוער ומבוגרים אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 18:00-18:45 1650 יהודה עמר +
אילוף כלבים כיתות א-ו שלוחת נעמן שלוחת נעמן
אפק
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:30-17:15
15:30-16:15
1400 +
כלי הקשה - שרון אלמקייס גשר הזיו כלי הקשה גשר הזיו 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 שרון אלמקייס +
כלי הקשה - אלדד צל מצובה כלי הקשה מצובה 0-0 00:00-00:00 4350 אלדד צל +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 שלישי 18:30-19:30 3500 +
פילאטיס ענף קידום בריאות נעמן קידום בריאות 0-0 שני 20:00-21:00 2000 כבי דש +
TRX - משולב ז'-ט' ענף קידום בריאות גשר הזיו
גשר הזיו
קידום בריאות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
18:00-19:00
17:45-18:45
2750 מריה נחבס +
חיטוב ועיצוב - נשים (אחיהוד) ענף קידום בריאות אחיהוד
אחיהוד
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:00-00:00
19:00-00:00
2000 +
TRX - משולב י'-י''ב ענף קידום בריאות גשר הזיו
גשר הזיו
קידום בריאות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
19:00-20:00
18:45-19:45
2750 מריה נחבס +
היפ הופ - נשים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- בית העמק 0-0 חמישי 20:00-21:00 1550 נאווה טטרואשוילי +
אימון פונקציונאלי-משולב - ז'-יב' ענף קידום בריאות מצובה
מצובה
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:30
18:30-19:30
1750 מריה נחבס +
אימון פונקציונאלי - girl power-הבנות הצעירות ענף קידום בריאות גשר הזיו קידום בריאות 0-0 חמישי 16:15-17:15 1650 מריה נחבס +
פילאטיס ענף קידום בריאות עמקה
עמקה
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:00-20:00
18:00-19:00
2000 נאווה +
בונה עצם - אחיהוד ענף קידום בריאות אחיהוד
אחיהוד
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
08:00-09:00
08:00-09:00
1700 נועם כץ +
טניס - רגבה מבוגרים יום ב 19:00 מועדון טניס רגבה 0-0 שני 19:00-20:15 1900 רותם פורן +
זומבה - זומבה מבוגרים שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 רביעי 20:00-21:00 1500 דנה שרון +
קדימה מדע - רופאים צעירים - ד-ו שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 00:00-00:00 600 +
קדימה מדע - אנימציה - ד-ח שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 00:00-00:00 600 +
זומבה - זומבה-ד-ו שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 חמישי 17:00-18:00 1500 תמרה עידן טרביץ +
זומבה ב-ג שלוחת נעמן נעמן 0-0 חמישי 18:00-19:00 1500 תמרה עידן טרביץ +
עממי קרקע - רגבה כיתות א-ב התעמלות קרקע מכשירים רגבה 0-0 שני 16:30-17:30 1700 עדי לורנץ +
עממי קרקע - רגבה כיתות ג' ומעלה התעמלות קרקע מכשירים רגבה 0-0 שני 18:15-19:15 1700 עדי לורנץ +
קדימה מדע - טעימות מדע - א-ג שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 00:00-00:00 600 +
טניס - יחיעם א+ד 19:00 מועדון טניס יחיעם
יחיעם
0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:00-19:50
19:00-19:50
2750 שחר בן מנשה +
טניס - יחיעם א+ד 18:10 מועדון טניס יחיעם
יחיעם
0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:10-19:00
18:10-19:00
2750 שחר בן מנשה +
טניס - יחיעם א+ד 17:20 מועדון טניס יחיעם
יחיעם
0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:20-18:10
17:20-18:10
2750 שחר בן מנשה +
טניס - יחיעם טרום טניס יום א 16:00 מועדון טניס יחיעם 0-0 ראשון 16:00-16:45 1700 שחר בן מנשה +
טניס - מצובה ב+ד 18:00 מועדון טניס מצובה
מצובה
0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:15
18:00-19:15
3550 דני קופר +
טניס - מצובה ב+ד 17:10 מועדון טניס מצובה
מצובה
0-0
0-0
שני
רביעי
17:10-18:00
17:10-18:00
2750 דני קופר +
טניס - מצובה ב+ד 16:20 מועדון טניס מצובה
מצובה
0-0
0-0
שני
רביעי
16:20-17:10
16:20-17:10
2750 דני קופר +
טניס - גשר הזיו מבוגרים יום ד 20:15 מועדון טניס גשר הזיו 0-0 רביעי 20:15-21:30 1900 שחר בן מנשה +
טניס - גשר הזיו מבוגרים יום א 20:15 מועדון טניס גשר הזיו 0-0 ראשון 20:15-21:30 1900 דני קופר +
אומנות רב גונית - כיתות א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- סער 0-0 ראשון 16:15-17:15 2000 אנה +
אומנות רב גונית - בוגרים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-סער 0-0 ראשון 17:30-19:00 2300 אנה +
טניס - כברי מבוגרים יום ד 20:15 מועדון טניס כברי 0-0 רביעי 20:15-21:30 1900 דני קופר +
טניס - כברי מבוגרים יום ב 20:15 מועדון טניס כברי 0-0 שני 20:15-21:30 1900 דני קופר +
עממי קרקע - כברי גן התעמלות קרקע מכשירים כברי 0-0 רביעי 17:30-18:15 1700 עדי לורנץ +
עממי קרקע - כברי כיתות א-ב התעמלות קרקע מכשירים כברי 0-0 רביעי 16:30-17:30 1700 עדי לורנץ +
בי''ס לכדורסל - אפק גן-א מועדון כדורסל אפק
אפק
0-0
0-0
שני
רביעי
16:30-17:30
16:30-17:30
2400 אלכס פיגילין +
בי''ס לכדורסל - אפק ב-ד מועדון כדורסל אפק
אפק
0-0
0-0
שני
רביעי
15:30-16:30
15:30-16:30
2400 אלכס פיגילין +
פילאטיס ענף קידום בריאות האשכול הצפוני- גשר הזיו קידום בריאות 0-0 רביעי 19:00-00:00 1500 +
טרמפולינה מתקדמים/תחרותי טרמפולינה מזרעה
מזרעה
0-0
0-0
שני
שישי
18:00-20:00
14:30-16:00
3600 בוריס אפלבאום +
טרמפולינה עממי - מזרעה כיתות ד-ו טרמפולינה מזרעה
מזרעה
0-0
0-0
שני
שישי
17:00-18:00
13:30-14:30
2700 בוריס אפלבאום +
טרומבון/בריטון/טובה - מנחם גרודזינסקי מתנ''ס מטה אשר טרומבון מתנ''ס מטה אשר 0-0 00:00-00:00 4350 מנחם גרודזינסקי +
טניס - אילון מבוגרים יום ב 19:00 מועדון טניס 1900 +
היפ הופ - כיתות ז-י''ב שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 שני 18:30-19:30 1550 רעות להב +
היפ הופ - כיתות א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 שני 17:00-17:45 1550 רעות להב +
היפ הופ - כיתות ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 שני 17:45-18:30 1550 רעות להב +
היפ הופ - טרום חובה+חובה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 שני 16:15-17:00 1550 רעות להב +
טרום בלט - נעמן גן טרום חובה הרשמה טרום לבלט נעמן מחול 3-4 שני 16:15-16:45 1000 לין זהר +
ציור ויצירה כיתות ב-ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- לימן 0-0 שלישי 18:00-19:00 2000 עירית שוחט +
בי''ס לכדורגל נתיב השיירה - משה אוסמו 17:30-18:30 מועדון כדורגל נתיב השיירה 0-0 רביעי 17:30-18:30 1850 משה אוסמו +
קראטה - מצובה ה ומעלה אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קראטה - מצובה גן-א אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 טל מואס +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ה-ו מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:30
18:15-19:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורגל נתיב השיירה - משה אוסמו 16:30-17:30 מועדון כדורגל נתיב השיירה 0-0 רביעי 16:30-17:30 1850 משה אוסמו +
כלי הקשה - אלדד צל מתנ''ס מטה אשר כלי הקשה מתנ''ס מטה אשר 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 אלדד צל +
כלי הקשה - אלדד צל יסעור כלי הקשה יסעור 0-0 00:00-00:00 4350 אלדד צל +
כלי הקשה - אלדד צל אילון כלי הקשה אילון 0-0 00:00-00:00 4350 אלדד צל +
קלרינט - דרור בר ישראל מתנ''ס מטה אשר קלרינט מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 דרור בר ישראל +
גיטרה באס - חיים אזיקרי מתנ''ס מטה אשר גיטרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 חיים אזיקרי +
גיטרה - יובל טובי כברי גיטרה כברי 0-0 שלישי 00:00-00:00 4350 יובל טובי +
גיטרה/גיטרה באס - חיים אזיקרי מתנ''ס מטה אשר גיטרה מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 חיים אזיקרי +
גיטרה - חיים אזיקרי אילון גיטרה אילון 0-0 שישי 00:00-00:00 4350 חיים אזיקרי +
גיטרה - נועם בר אילן יסעור גיטרה יסעור 0-0 00:00-00:00 4350 נועם בר אילן +
גיטרה - נועם בר אילן יחיעם גיטרה יחיעם 0-0 00:00-00:00 4350 נועם בר אילן +
גיטרה - נועם בר אילן גשר הזיו גיטרה גשר הזיו 0-0 00:00-00:00 4350 נועם בר אילן +
קראטה - חניתה גן-ב אומנויות לחימה חניתה 5-7 רביעי 16:30-17:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - חניתה ג-ו אומנויות לחימה חניתה 8-10 רביעי 17:15-18:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 16:45-17:30 1650 טל מואס +
ציור ורישום - כיתות ב ומעלה שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 ראשון 18:00-19:30 3000 עירית שוחט +
זומבה - זומבה- גן חובה+כיתה א שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 חמישי 16:15-17:00 1500 תמרה עידן טרביץ +
ytek - רובוטיקה כיתות ב-ה שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 רביעי 17:00-18:00 750 אלי מילר +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה-גן חובה+כיתה א' שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 חמישי 17:30-18:30 2800 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה- כיתות ב-ג שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 רביעי 17:00-18:00 2800 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה- כיתות ו+ז שלוחת נעמן אשכול נעמן 0-0 רביעי 18:00-19:00 3500 +
ליגה לכדורגל - נוער מועדון כדורגל נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
נעמן וראש הנקרה
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
2200 ליאור כהן +
קראטה - חניתה ז ומעלה אומנויות לחימה חניתה 11-18 רביעי 18:00-18:45 1650 יעקב פייביש +
טניס - רגבה מבוגרים יום ב 20:15 מועדון טניס רגבה 0-0 שני 20:15-21:30 1900 רותם פורן +
קראטה - גשר הזיו ב-ד אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - גשר הזיו ה ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 18:15-19:00 1650 טל מואס +
כדורשת אמהות - איגוד מטה אשר כדורשת מזרעה
מזרעה
איגוד 0-0
0-0
ראשון
שלישי
20:30-22:00
20:30-22:00
2500 יואב קריקלאר +
טניס - אילון יום ב 17:00 מועדון טניס אילון 0-0 שני 17:00-17:50 1700 יהלי זילברשטיין +
קראטה - יסעור ב-ג אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 17:00-17:45 1650 טל מואס +
קראטה - יסעור גן-א אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 16:15-17:00 1650 טל מואס +
פסנתר - אוריה דה ישראלי גשר הזיו פסנתר גשר הזיו 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 אוריה דה ישראלי +
פסנתר - אוריה דה ישראלי יסעור פסנתר יסעור 0-0 00:00-00:00 4350 אוריה דה ישראלי +
פיתוח קול - אוריה דה ישראלי גשר הזיו פיתוח קול גשר הזיו 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 אוריה דה ישראלי +
כינור - רונה שוב מתנ''ס מטה אשר כינור מתנ''ס מטה אשר 0-0 שלישי 00:00-00:00 4350 רונה שוב תוויאור +
ויולה - רונה שוב כברי ויולה כברי 0-0 00:00-00:00 4350 רונה שוב תוויאור +
פסנתר - אלה פיורו מתנ''ס מטה אשר פסנתר מתנ''ס מטה אשר
מתנ''ס מטה אשר
מתנ''ס מטה אשר
מתנ''ס מטה אשר
0-0
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
שישי
00:00-00:00
00:00-00:00
00:00-00:00
00:00-00:00
4350 אלה פיורו +
פסנתר - אלה פיורו כברי פסנתר כברי 0-0 שני 00:00-00:00 4350 אלה פיורו +
פסנתר - נגה ורטלסקי מתנ''ס מטה אשר פסנתר מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4950 נגה ורטלסקי דגן +
כינור - יוליה סטולר בצת כינור בצת 0-0 00:00-00:00 4350 יוליה סטולר +
כינור - גלינה בריקמן מתנ''ס מטה אשר כינור מתנ''ס מטה אשר 0-0 שני 00:00-00:00 4350 גלינה בריקמן +
כינור - רונה שוב כברי כינור כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
שני
00:00-00:00
00:00-00:00
4350 רונה שוב תוויאור +
בי''ס לכדורסל - כיתות ז-ח מועדון כדורסל אילון
אילון
0-0
0-0
ראשון
שלישי
19:30-21:00
19:30-21:00
2900 עדו חפץ +
ליגה לכדורסל - קטסל ב מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 3800 עדו חפץ +
ליגה לכדורסל - קטסל א אכזיב מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אריק מרינו +
ליגה לכדורסל - קטסל א מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אלכס פיגילין +
ליגה לכדורסל - ילדים ב גרמן מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 עודד פרידמן +
ליגה לכדורסל - ילדים ב אילון מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 ניר גרוטס +
ליגה לכדורסל - ילדים ב מכללה מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 שי ויטנשטיין +
ליגה לכדורסל - ילדים א מחוזית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 שי בלושטיין +
ליגה לכדורסל - ילדים א לאומית חיפה מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אסף רוטשטיין +
ליגה לכדורסל - ילדים א לאומית צפון מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אבי זאדא +
ליגה לכדורסל - נערים ב לאומית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 לירן שוורצוולד +
ליגה לכדורסל - נערים ב מחוזית אלון מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אלכס פיגילין +
ליגה לכדורסל - נערים ב מחוזית דולב מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אבי זאדא +
ליגה לכדורסל - נערים א לאומית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 יואב ברעם +
ליגה לכדורסל - נערים א ארצית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 ניר גרוטס +
ליגה לכדורסל - נערים א מחוזית חרוב מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 יואב ברעם +
ליגה לכדורסל - נוער מחוזית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 3800 אביב למברג +
ליגה לכדורסל - נוער ארצית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 4700 אסף רוטשטיין +
ליגה לכדורסל - קטסל בנות מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 3800 נופר פקין +
ליגה לכדורסל - ילדות מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 3800 גיל סופר +
ליגה לכדורסל - נערות ב לאומית מועדון כדורסל ע''פ גרף האימונים 0-0 00:00-00:00 3800 גיל סופר +
בי''ס לכדורסל - לוחמי הגטאות ב-ג מועדון כדורסל לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות
0-0
0-0
שני
רביעי
17:15-18:15
17:45-18:45
2400 טל שי +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו בנות ד-ו מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
חמישי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 גיל סופר +
צ'לו - אורי חן כברי צ'לו כברי 0-0 שישי 00:00-00:00 4350 אורי חן +
צ'לו - חורש רם מצובה צ'לו מצובה 0-0 00:00-00:00 4350 חורש רם +
כינור - גל אקשטיין כברי כינור כברי 0-0 שישי 00:00-00:00 4350 גל אקשטיין +
כינור - יוליה סטולר מתנ''ס מטה אשר כינור מתנ''ס מטה אשר 0-0 ראשון 00:00-00:00 4350 יוליה סטולר +
סקסופון - דרור בר ישראל מתנ''ס מטה אשר סקסופון מתנ''ס מטה אשר 0-0 חמישי 00:00-00:00 4350 דרור בר ישראל +
חליל - מיטל אוכמן מתנ''ס מטה אשר חליל מתנ''ס מטה אשר 0-0 שישי 00:00-00:00 4350 מיטל אוכמן +
קראטה - אילון ב-ג אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 17:30-18:15 1650 יעקב פייביש +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - דורון בן דוד מועדון כדורגל ראש הנקרה 0-0 17:00-18:15 2750 דורון בן דוד +
חבורת זמר להקות ייצוגיות שלוחת נעמן שירה 0-0 ראשון 18:00-20:00 1000 מנצח עוזי אסנר +
בי''ס לכדורסל - רגבה -א מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:30
15:30-16:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ב מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
שלישי
15:30-16:30
14:30-15:30
2400 שי בן ארי +
פס אקרובטי קבוצה מתקדמת אקרובטיקה ילדים (6-12) רגבה
רגבה
0-0
0-0
שלישי
שישי
18:30-20:00
15:00-16:30
3500 אדוארד גולוב +
גיטרה - יובל טובי מצובה גיטרה מצובה 0-0 רביעי 00:00-00:00 4350 יובל טובי +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-מצובה 0-0 שלישי 17:30-18:30 2800 +
טניס - גשר הזיו א+ה 18:10 מועדון טניס גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
חמישי
18:10-19:00
18:10-19:00
2750 דני קופר +
מקהלה להקות ייצוגיות מתנ"ס מטה אשר שירה קלאסית 0-0 שני 20:00-22:30 1200 מנצח תומר הישג +
מחול - כתה ה' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 מיכל אוזן, קרן זהר, נויה קורן +
מחול - כתה ו' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 הלנה ברושי, נגה כיסטובסקי אלה רוזן +
מחול - כתה ז' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, נגה כריסטובסקי +
מחול - כתה ד' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון 0-0 שני 16:30-19:30 2800 מיכל אוזן, קרן זהר +
היפ הופ - גשר הזיו ד-ו הרשמה טרום לבלט גשר הזיו מחול 0-0 שישי 12:00-13:00 1550 טל אגוזי +
היפ הופ - גשר הזיו ז-ט הרשמה טרום לבלט גשר הזיו מחול 0-0 שישי 13:00-14:00 1550 טל אגוזי +
כרמל ביג בנד הרשמה לביג בנד נעמן 0-0 רביעי 19:15-21:15 1500 מנצח: מנחם גרודזינצקי +
טרום בלט - געתון 17:00-18:00 הרשמה טרום לבלט געתון מחול 0-0 חמישי 17:00-18:00 1650 מיכל אוזן +
היפ הופ - גשר הזיו ב-ג הרשמה טרום לבלט גשר הזיו מחול 0-0 שישי 11:00-12:00 1550 טל אגוזי +
טרום בלט - כליל ב-ג הרשמה טרום לבלט כליל מחול 0-0 שלישי 18:00-18:45 1650 חן נדלר +
טרום בלט - געתון 16:15-17:00 הרשמה טרום לבלט געתון מחול 0-0 חמישי 16:15-17:00 1500 מיכל אוזן +
טרום בלט - כליל א הרשמה טרום לבלט כליל מחול 0-0 שלישי 17:15-18:00 1500 חן נדלר +
טרום בלט - כליל גן חובה הרשמה טרום לבלט כליל מחול 0-0 שלישי 16:00-16:45 1500 חן נדלר +
טרום בלט - שבי ציון גן חובה הרשמה טרום לבלט שבי ציון מחול 0-0 רביעי 17:30-18:15 1500 רומי קרטיס +
טרום בלט - שבי ציון א-ג הרשמה טרום לבלט שבי ציון מחול 0-0 רביעי 18:15-19:00 1500 רומי קרטיס +
טרום בלט - גשר הזיו גן חובה/א הרשמה טרום לבלט גשר הזיו מחול 0-0 שני 17:00-17:45 1500 רומי קרטיס +
טרום בלט - גשר הזיו ב-ג הרשמה טרום לבלט גשר הזיו מחול 0-0 שני 17:45-18:45 1650 רומי קרטיס +
טרום בלט - נעמן גן חובה הרשמה טרום לבלט נעמן מחול 0-0 שני 16:30-17:15 1500 לין זהר +
טרום בלט - נעמן א-ג הרשמה טרום לבלט נעמן מחול 0-0 שני 17:15-18:00 1500 לין זהר +
טרום בלט - נעמן א-ג הרשמה טרום לבלט נעמן
נעמן
מחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:15-18:00
18:30-19:15
2400 לין זהר +
טרום בלט - אילון טרום בלט+פלמנקו א-ג הרשמה טרום לבלט אילון מחול 0-0 רביעי 16:15-17:00 1920 רעות להב +
טרום בלט - אילון פלמנקו הרשמה טרום לבלט אילון מחול 0-0 רביעי 17:00-18:30 1400 רעות להב +
טרום בלט - אילון גן חובה הרשמה טרום לבלט אילון מחול 0-0 ראשון 16:45-17:30 1500 רעות להב/רומי קרטיס +
טרום בלט - אילון א-ג הרשמה טרום לבלט אילון מחול 0-0 ראשון 17:30-18:15 1500 רעות להב/רומי קרטיס +
טרום בלט - אילון טרום חובה הרשמה טרום לבלט אילון מחול 0-0 ראשון 16:15-16:45 800 רעות להב +
תאטרון קהילתי להקות ייצוגיות קפה תרבות כברי תאטרון 0-0 ראשון 20:00-22:00 0 במאי אריק קוטלר אופיר +
להקת פולקלור להקות ייצוגיות חדר אוכל עברון מחול 0-0 רביעי 20:00-22:10 1700 כריאוגרף זאב קרן +
נינג'ה ווריור- 3 עד גן חובה ענף קידום בריאות האשכול הצפוני- חניתה 0-0 ראשון 16:15-17:00 1700 +
נינג'ה ווריור כיתות א-ג ענף קידום בריאות האשכול הצפוני- חניתה 0-0 ראשון 17:00-17:45 1700 +
TRX - משולב י-יב ענף קידום בריאות גשר הזיו
גשר הזיו
קידום בריאות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
19:00-20:00
18:45-19:45
1750 מריה נחבס +
TRX - משולב ז'-ט' ענף קידום בריאות גשר הזיו
גשר הזיו
קידום בריאות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
18:00-19:00
17:45-18:45
1750 מריה נחבס +
יוגה נשית ענף קידום בריאות גשר הזיו קידום בריאות 0-0 ראשון 20:00-21:30 2000 עינב רותם +
יוגה נשית ענף קידום בריאות גשר הזיו קידום בריאות 0-0 שלישי 08:30-10:00 2000 עינב רותם +
אימון פונקציונאלי - נוער ז-י"ב ענף קידום בריאות נעמן
נעמן
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
2000 עמית +
זומבה - גן חובה שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 ראשון 16:15-17:00 1500 תמרה עידן +
זומבה - א'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 ראשון 17:00-18:00 1500 תמרה עידן +
מחול - כתה ח' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-21:00
5250 הלנה ברושי, שולמית בר גיא, אלה רוזן, עמית זרצקי +
מחול - כתה ט' מסלול מלא הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
16:30-20:30
5650 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, גבי צפניה +
מחול - ט' מסלול של יומיים (א'- ד') כולל היפ הופ הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-20:30
5250 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, גבי צפניה +
מחול - ט' מסלול של יומיים ( א'- ד') ללא היפ הופ הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
4500 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא +
מגמה - כתה י' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
16:30-19:30
16:30-19:30
16:30-21:00
5750 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, גבי צפניה, יניב אברהם +
מגמה - כתה י"א הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
13:00-19:30
16:30-19:30
16:30-21:00
5750 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, גבי צפניה, יניב אברהם +
מגמה - כתה י"ב הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
אולפן למחול בגעתון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
רביעי
13:00-16:30
13:00-16:30
16:30-21:00
5750 גלינה צ'רנייק, שולמית בר גיא, עינב לוי, גבי צפניה, יניב אברהם +
היפ הופ - כתה ט' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון 0-0 חמישי 18:30-19:30 1800 גבי צפניה +
היפ הופ - כתות י'-יב' הרשמה לאולפן למחול ד'-י''ב אולפן למחול בגעתון 0-0 חמישי 19:30-20:30 1800 גבי צפניה +
עממי קרקע - כברי כיתות ג ומעלה התעמלות קרקע מכשירים כברי 0-0 רביעי 18:15-19:15 1700 עדי לורנץ +
עממי קרקע - כברי כיתות ו-ח התעמלות קרקע מכשירים כברי 0-0 רביעי 19:15-20:15 1700 עדי לורנץ +
עממי קרקע - רגבה כיתות א-ב התעמלות קרקע מכשירים רגבה 0-0 שישי 15:00-16:00 1700 עדי לורנץ +
עממי קרקע - נעמן גן התעמלות קרקע מכשירים נעמן 0-0 רביעי 16:30-17:15 1700 נטלי שלמייב +
עממי קרקע - נעמן א-ב התעמלות קרקע מכשירים נעמן 0-0 רביעי 17:15-18:15 1700 נטלי שלמייב +
בי''ס לכדורגל נעמן - פעם בשבוע מועדון כדורגל נעמן 0-0 00:00-00:00 1850 מיכה קרסנר +
בי''ס לכדורסל - אילון כיתות ג-ה מועדון כדורסל אילון
אילון
0-0
0-0
שני
שישי
16:30-17:30
12:45-13:45
2400 ניר גרוטס +
נינג'ה ווריור כיתות ד-ו ענף קידום בריאות האשכול הצפוני- חניתה 0-0 ראשון 17:45-18:30 1700 +
בי''ס לכדורסל - לוחמי הגטאות גן מועדון כדורסל לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות
0-0
0-0
שני
רביעי
16:15-17:15
16:45-17:45
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ד מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
17:30-18:30
18:15-19:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות א-ב מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:30-17:30
18:00-19:00
2400 יונתן גונן +
כדורשת אמהות - רגבה כדורשת רגבה 0-0 רביעי 20:30-22:00 1750 גנאדי גולדרין +
עממי קרקע - רגבה גן התעמלות קרקע מכשירים רגבה 0-0 שני 17:30-18:15 1700 עדי לורנץ +
טניס - גשר הזיו א+ה 19:00 מועדון טניס גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
חמישי
19:00-20:15
19:00-20:15
3550 דני קופר +
אקרובלנס התעמלות קרקע מכשירים רגבה 0-0 שישי 13:30-15:00 3200 עדי לורנץ +
עממי קרקע - נעמן ג ומעלה נעמן 0-0 רביעי 18:15-19:15 1700 נטלי שלמייב +
עממי קרקע - נעמן ג ומעלה התעמלות קרקע מכשירים נעמן 0-0 רביעי 18:15-19:15 1700 נטלי שלמייב +
פס אקרובטי מתחילים - רגבה א-ג אקרובטיקה רגבה
רגבה
0-0
0-0
שלישי
שישי
16:30-17:30
13:00-14:00
2500 אדוארד גולוב +
פס אקרובטי מתחילים - רגבה ד-ז אקרובטיקה רגבה
רגבה
0-0
0-0
שלישי
שישי
17:30-18:30
14:00-15:00
2500 אדוארד גולוב +
היפ הופ - כיתות ג-ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- בית העמק 0-0 חמישי 18:00-19:00 1550 נאווה טטרואשוילי +
היפ הופ - כיתות ה-ח שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- בית העמק 0-0 חמישי 19:00-20:00 1550 נאווה טטרואשוילי +
אומנותי מתקדמות - כברי וגשר הזיו התעמלות אמנותית כברי
כברי
0-0
0-0

18:45-19:45
18:30-19:30
2500 אינה לגביננקו +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ב-ג מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:30-17:30
17:15-18:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - כברי כיתות ה-ו מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
18:30-19:30
19:15-20:15
2400 עדו חפץ +
בי''ס לכדורסל - חניתה בנות ג-ה מועדון כדורסל חניתה
חניתה
0-0
0-0
רביעי
שישי
18:00-19:00
13:15-14:15
2400 נבות רימון +
בי''ס לכדורסל - כברי בנות מועדון כדורסל כברי
כברי
0-0
0-0
שלישי
חמישי
14:30-15:30
14:30-15:30
2400 ניר גרוטס +
בי''ס לכדורסל - חניתה בנים ג-ה מועדון כדורסל חניתה
חניתה
0-0
0-0
רביעי
שישי
17:00-18:00
12:15-13:15
2400 נבות רימון +
תאטרון קהילתי קפה תרבות כברי תאטרון 0-0 ראשון 20:00-22:00 0 במאי אריק קוטלר אופיר +
מדעים ורפואה - כיתות ד-ו שלוחת אחיהוד אחיהוד 0-0 שני 17:00-17:45 500 +
אנגלית - כיתות ג-ד שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 רביעי 16:30-17:15 500 +
היפ הופ אשרת - כיתות ד-ו שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 שלישי 15:45-16:45 1550 נאוה טטראשווילי +
היפ הופ אחיהוד - גן בוגר - א שלוחת אחיהוד אחיהוד 0-0 ראשון 16:15-17:00 1550 ליאל כהן +
ליגה לכדורגל - ילדים א' ראש הנקרה + נעמן מועדון כדורגל ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
ראש הנקרה ונעמן
0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
4100 דותן שלום +
קנפוג'יטסו - בן עמי גן-א אומנויות לחימה בן עמי 0-0 ראשון 16:20-17:05 1650 יהודה עמר +
קפוארה - לוחמי הגטאות אומנויות לחימה לוחמי הגטאות 0-0 חמישי 19:00-19:45 1650 מושיקו +
טרום טניס - גשר הזיו יום א' 17:20 מועדון טניס גשר הזיו 0-0 ראשון 17:20-18:10 1700 דני קופר +
אימון פונקציונאלי - girl power-הבנות הצעירות ענף קידום בריאות מצובה קידום בריאות 0-0 ראשון 16:30-17:30 1650 מריה נחבס +
אימון פונקציונאלי-משולב - ז'-יב' ענף קידום בריאות מצובה
מצובה
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:30
18:30-19:30
2750 מריה נחבס +
חיטוב ועיצוב - נשים (שמרת) ענף קידום בריאות שמרת
שמרת
קידום בריאות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:15-19:15
19:15-20:15
2000 אורלי גרמן +
אייקידו - מצובה נוער-מבוגרים אומנויות לחימה מצובה
מצובה
0-0
0-0
שני
שישי
19:15-20:45
11:00-12:30
1100 יגאל כהן +
הסעות - פעם בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול 880 +
הסעות - פעמיים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול 1760 +
הסעות - שלוש פעמים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול 2640 +
הסעות - ארבע פעמים בשבוע הרשמה להסעות לאולפן למחול 3520 +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ב-ג מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-17:30
16:15-17:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות ד מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:30
17:15-18:15
2400 אריק מרינו +
בי''ס לכדורסל - רגבה בנות מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
שני
רביעי
14:30-15:30
15:30-16:30
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו כיתות א-ב מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
שלישי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 יונתן גונן +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - ליאור בן הרוש מועדון כדורגל ראש הנקרה 0-0 17:00-18:15 2750 ליאור בן הרוש +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ג מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
2400 שי בן ארי +
עממי קרקע - רגבה גן רגבה 0-0 שני 17:30-18:15 1700 עדי לורנץ +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - עמי אשכנזי מועדון כדורגל ראש הנקרה 0-0 17:00-18:15 2750 עמי אשכנזי +
בי''ס לכדורגל ראש הנקרה - דותן שלום מועדון כדורגל ראש הנקרה 0-0 17:00-18:15 2750 דותן שלום +
קפוארה - גשר הזיו ב-ג אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 16:30-17:15 1650 מושיקו +
קראטה - שבי ציון ד ומעלה אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 18:15-19:00 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון גן-א אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 16:45-17:30 1650 טל מואס +
קראטה - שבי ציון ב-ג אומנויות לחימה שבי ציון 0-0 שני 17:30-18:15 1650 טל מואס +
קראטה - אילון ד ומעלה אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 18:15-19:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי גן-א אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי ב-ג אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 17:15-18:00 1650 יעקב פייביש +
קראטה - בן עמי ד ומעלה אומנויות לחימה בן עמי 0-0 שני 18:00-18:45 1650 יעקב פייביש +
ג'ודו - אחיהוד גן-א אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 17:00-17:45 1650 יגור ביטולייב +
ג'ודו - אחיהוד ב-ג אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 17:45-18:30 1650 יגור ביטולייב +
ג'ודו - אחיהוד ד ומעלה אומנויות לחימה אחיהוד 0-0 ראשון 18:30-19:15 1650 יגור ביטולייב +
קפוארה - גשר הזיו גן-א אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 17:15-18:00 1650 מושיקו +
קראטה - מצובה ב-ד אומנויות לחימה מצובה 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 טל מואס +
מתמטיקה - כיתות ג-ד שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 רביעי 17:15-18:00 500 +
להקת פולקלור חדר אוכל עברון מחול 0-0 רביעי 20:00-22:10 140 כריאוגרף זאב קרן +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ד מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:30
16:30-17:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - רגבה כיתות ה-ו מועדון כדורסל רגבה
רגבה
0-0
0-0
ראשון
שלישי
19:30-20:30
15:30-16:30
2400 שי בן ארי +
בי''ס לכדורסל - גשר הזיו בנות א-ג מועדון כדורסל גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
רביעי
14:00-15:00
14:00-15:00
2400 גיל סופר +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה-כיתה ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 חמישי 18:30-19:30 3500 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה- כיתה ה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 16:00-17:00 3500 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה- כיתות א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 17:00-18:00 2800 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה- כיתות ו+ז שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 18:00-19:00 3500 +
התעמלות חוויתית - התעמלות חוויתית- חובה+כיתה א שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 שלישי 17:15-18:00 1650 ברק תארי +
התעמלות חוויתית - התעמלות חוויתית- טרום חובה שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 שלישי 16:30-17:15 1650 ברק תארי +
זומבה - זומבה- גן חובה+כיתה א שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 16:15-17:00 1500 תמי עידן טרביץ +
זומבה - זומבה-ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 18:00-19:00 1500 תמי עידן טרביץ +
זומבה - מבוגרים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-מצובה 0-0 ראשון 20:30-21:30 1600 +
היפ הופ - כיתות א-ב שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- בית העמק 0-0 חמישי 17:00-18:00 1550 נאווה טטרואשוילי +
ערבית מדוברת למבוגרים - מתחילים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 ראשון 18:00-19:30 1500 יוסף מובראכי +
ערבית מדוברת למבוגרים - מתקדמים שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 ראשון 19:30-21:00 1500 יוסף מובראכי +
ציור ויצירה - כיתות ב-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 שלישי 16:15-17:15 2000 עירית שוחט אוחיון +
ציור ורישום מקצועי - כיתות ז-ט שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 18:30-19:30 3000 ליאור קימל +
קדימה מדע - מדענים צעירים - א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- סער 0-0 חמישי 16:00-17:30 600 +
קדימה מדע - DIY- א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-בצת 0-0 חמישי 16:15-17:45 600 +
קדימה מדע - אילוף כלבים ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- לימן 0-0 שלישי 16:00-17:15 600 +
קדימה מדע - מדענים צעירים- א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- חניתה 0-0 ראשון 16:00-17:30 600 +
קדימה מדע - רופאים צעירים- ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- ראש הנקרה 0-0 ראשון 18:00-19:30 600 +
רובוטיקה - ytek- כיתות א-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 רביעי 17:00-17:45 750 +
רובוטיקה - ytek- כיתות ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- מצובה 0-0 רביעי 18:00-18:45 750 +
רובוטיקה - ytek- כיתות ב-ד שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- אילון 0-0 חמישי 18:30-19:15 750 +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה גילאי 5-7 שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-מצובה 0-0 שלישי 16:15-17:15 2800 +
אגודת הכדורעף הפועל מטה אשר עכו - נוער לאומית בנות מועדון הכדורעף עברון/נעמן
עברון/נעמן
0-0
0-0
שני
שלישי
19:00-20:30
18:30-20:00
2800 כרמל אלברמן +
אגודת הכדורעף הפועל מטה אשר עכו - נוער ליגת על / נערים ליגת על מועדון הכדורעף עברון 0-0 19:15-00:00 2200 עידו כהן +
מועדונים בית ספריים כדורעף - אופק ט בנים מועדון הכדורעף עברון
עברון
0-0
0-0
ראשון
רביעי
14:30-16:00
14:30-16:00
2200 סשה נמרובסקי +
מועדונים בית ספריים כדורעף - אופק ח בנים מועדון הכדורעף עברון
עברון
עברון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
חמישי
14:30-16:00
14:30-16:00
14:30-16:00
2800 עידו כהן +
מועדונים בית ספריים כדורעף - אופק ז בנים מועדון הכדורעף עברון
עברון
עברון
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
14:30-16:00
14:30-16:00
14:30-16:00
2800 אורי ליאוני +
מועדונים בית ספריים כדורעף - אופק ז-ח בנות מועדון הכדורעף עברון
עברון
0-0
0-0
שני
שלישי
14:30-16:00
14:30-16:00
2200 אלה גומפל +
בי"ס לכדורעף - עברון בנים ד-ו מועדון הכדורעף עברון
עברון
עברון
0-0
0-0
0-0

שני
חמישי
15:00-16:00
17:00-18:00
17:00-18:00
2000 אורי ליאוני +
בי"ס לכדורעף - עברון בנות ד-ו מועדון הכדורעף עברון
עברון
0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-18:00
17:00-18:00
2000 כרמל אלברמן +
בי"ס לכדורעף - כברי ד-ו מועדון הכדורעף כברי
כברי
0-0
0-0
ראשון
חמישי
18:30-19:30
18:30-19:30
2000 +
טניס - נבחרת צעירה מועדון טניס כברי וגשר הזיו 0-0 00:00-00:00 7550 קותי ואזנה +
טניס - נבחרת בינונית מועדון טניס כברי וגשר הזיו 0-0 00:00-00:00 9000 קותי ואזנה +
טניס - נבחרת בוגרת (4 אימוני טניס) מועדון טניס כברי וגשר הזיו 0-0 00:00-00:00 10800 קותי ואזנה +
טניס - נבחרת בוגרת (5 אימוני טניס) מועדון טניס כברי וגשר הזיו 0-0 00:00-00:00 11400 קותי ואזנה +
קראטה - אילון גן-א אומנויות לחימה אילון 0-0 רביעי 16:45-17:30 1650 יעקב פייביש +
קפוארה - פעמיים בשבוע אומנויות לחימה ילדים (6-12) כלל ישובי 0-0 00:00-00:00 2450 מושיקו +
קפוארה - נעמן ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) נעמן 0-0 חמישי 16:15-17:00 1650 מושיקו +
קפוארה - גשר הזיו ד ומעלה אומנויות לחימה גשר הזיו 0-0 ראשון 18:00-18:45 1650 מושיקו +
קפוארה - נעמן גן-א אומנויות לחימה נעמן 0-0 חמישי 17:00-17:45 1650 מושיקו +
קראטה - יסעור ד ומעלה אומנויות לחימה יסעור 0-0 שלישי 17:45-18:30 1650 טל מואס +
קראטה - פעמיים בשבוע אומנויות לחימה כלל ישובי 0-0 00:00-00:00 2450 טל מואס +
זומבה - ד'-ו' שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 ראשון 18:00-19:00 1500 תמרה עידן +
זומבה - נשים גולד שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 ראשון 19:00-19:45 1500 תמרה עידן +
רישום וציור - ב'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 שני 16:15-17:15 2000 עירית שוחט +
רישום וציור - ד ומעלה שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 שני 17:30-19:00 2500 עירת שוחט +
מחול מודרני - נשים שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 שני 20:15-21:30 2100 שולמית בר גיא +
התעמלות חוויתית - גילאי 4-5 שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 רביעי 16:05-16:50 1650 ברק תארי +
קדימה מדע - נגרות ד'-ו' שלוחת תיכון (שבי ציון) שבי ציון 0-0 רביעי 16:30-18:00 600 +
היפהופ - ג'-ד' שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים 0-0 שני 17:15-18:15 1550 נאוה טטרואשוילי +
היפהופ - ה'-ו' שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים 0-0 שני 18:15-19:15 1550 נאוה טטרואשוילי +
קדימה מדע - מדענים צעירים א'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים 0-0 רביעי 17:15-18:15 600 +
קדימה מדע - רופאים צעירים ד'-ו' שלוחת תיכון (שבי ציון) נס עמים 0-0 רביעי 18:15-19:45 600 +
התעמלות חוויתית - גילאי 4-5 שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 16:00-16:45 1650 ברק תארי +
התעמלות חוויתית - גילאי 5-6 שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 16:45-17:30 1650 ברק תארי +
אנגלית- הצוללת הצהובה - א'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 00:00-17:00 2800 +
אנגלית- הצוללת הצהובה - ד'-ה' שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 17:00-18:00 3500 +
אנגלית- הצוללת הצהובה - ו'-ז' שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 18:00-19:00 3500 +
אומנות רב גונית - א'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 שני 16:15-17:15 2000 אנה +
קדימה מדע - DIY עשה זאת בעצמך ד-ו שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 שני 17:30-19:00 600 +
ytek - רובוטיקה ב'-ג' שלוחת תיכון (שבי ציון) בוסתן הגליל 0-0 ראשון 17:30-18:15 750 אביחי +
אקדמיה לכדורעף מועדון הכדורעף עברון
עברון
0-0
0-0

שלישי
00:00-00:00
00:00-00:00
7500 +
קדימה מדע - DIY- ד-ו שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני-בצת 0-0 חמישי 17:30-19:00 600 +
כדורשת אמהות - מחוברות כדורשת דנון 0-0 שלישי 20:30-22:00 1750 ארז הררי +
אנגלית מדוברת - הצוללת הצהובה גילאי 5-7 שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 חמישי 17:30-18:30 2800 +
נבחרת אומנותית צעירה - גשר הזיו התעמלות אמנותית גשר הזיו
גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
16:00-17:30
16:00-17:30
15:30-18:30
3850 אינה לגביננקו +
נבחרת אומנותית בוגרת - גשר הזיו התעמלות אמנותית גשר הזיו
גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
שישי
16:00-19:30
16:00-19:30
13:00-16:00
4500 אינה לגביננקו +
טניס - גשר הזיו א+ה 16:00 מועדון טניס גשר הזיו
גשר הזיו
0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:00-17:15
16:00-17:15
3550 דני קופר +
עממי אומנותי - גשר הזיו כיתות א-ב התעמלות אמנותית גשר הזיו 0-0 רביעי 17:45-18:45 1700 אינה לגביננקו +
עממי אומנותי - גשר הזיו כיתות ג ומעלה התעמלות אמנותית גשר הזיו 0-0 חמישי 18:30-19:30 1700 אינה לגביננקו +
עממי אומנותי - כברי כיתות א-ב התעמלות אמנותית כברי 0-0 שני 17:30-18:30 1700 אינה לגביננקו +
אומנותי מתקדמות - כברי גשר הזיו התעמלות אמנותית כברי, גשר הזיו
כברי, גשר הזיו
0-0
0-0
שני
רביעי
18:30-19:30
18:45-19:45
2500 אינה לגביננקו +
בי"ס כדורעף - רגבה ג-ו מועדון הכדורעף רגבה
רגבה
0-0
0-0
שני
חמישי
14:30-15:30
14:30-15:30
2000 כרמל אלברמן +
כדורעף - מרכז מצויינות מועדון הכדורעף נעמן 0-0 שישי 13:30-15:00 675 אלכס אוסוקין +
עממי אומנותי - גשר הזיו גן התעמלות אמנותית גשר הזיו 0-0 רביעי 17:00-17:45 1700 אינה לגביננקו +
קנפוג'יטסו - נס עמים ב ומעלה אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 18:15-19:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - עמקה ב ומעלה אומנויות לחימה ילדים (6-12) עמקה 0-0 שני 17:15-18:00 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - עמקה גן-א אומנויות לחימה עמקה 0-0 שני 16:30-17:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - נס עמים גן-א אומנויות לחימה נס עמים 0-0 שלישי 17:30-18:15 1650 יהודה עמר +
קנפוג'יטסו - ראש הנקרה ג ומעלה אומנויות לחימה ראש הנקרה 0-0 רביעי 17:15-18:00 1650 יהודה עמר +
קרב מגע - אילון א-ב אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 17:30-18:15 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - אילון גן אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 16:45-17:30 1650 אריאל מגנר +
קרב מגע - בוסתן הגליל ג - ו אומנויות לחימה בוסתן הגליל 0-0 שלישי 15:30-16:15 1650 אריאל מגנר +
כדורשת אמהות - אילון כדורשת אילון 0-0 שלישי 20:30-22:00 1750 אלמוג שניידר +
כדורשת אמהות - יסעור כדורשת נעמן 0-0 שני 20:30-22:00 1750 טניה צ'רדקוב +
כדורשת אמהות - גשר הזיו כדורשת גשר הזיו סולם צור 0-0 ראשון 20:30-22:00 1750 נעמי יניב +
כדורשת אמהות - כבירות כדורשת כברי 0-0 שני 20:30-22:00 1750 ורד סימון +
קרב מגע - אילון ג ומעלה אומנויות לחימה אילון 0-0 חמישי 18:15-19:00 1650 אריאל מגנר +
שח-מט ענף קידום בריאות נעמן קידום בריאות 0-0 ראשון 16:30-17:30 1750 אולגה +
שח-מט ענף קידום בריאות נעמן קידום בריאות 0-0 ראשון 17:30-18:30 1750 אולגה +
פילאטיס ענף קידום בריאות בוסתן הגליל
בוסתן הגליל
קידום בריאות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
19:30-20:30
19:30-20:30
2000 נאווה +
אימון פונקציונאלי - girl power-הבנות הצעירות ענף קידום בריאות לימן קידום בריאות 0-0 רביעי 16:00-17:00 1650 מריה נחבס +
טרום נבחרת אומנותית - כברי גשר הזיו התעמלות אמנותית כברי
גשר הזיו
0-0
0-0
שני
רביעי
16:00-17:30
15:30-17:00
3200 אינה לגביננקו +
היפ הופ אחיהוד - כיתות ב-ה שלוחת אחיהוד אחיהוד 0-0 ראשון 17:00-18:00 1550 ליאל כהן +
היפ הופ אחיהוד - כיתות ו ומעלה שלוחת אחיהוד אחיהוד 0-0 ראשון 18:00-19:00 1550 ליאל כהן +
היפ הופ אשרת - גן בוגר שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 שלישי 16:45-17:30 1550 נאוה טטראשווילי +
היפ הופ אשרת - כיתות א-ג שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 שלישי 17:30-18:30 1550 נאוה טטראשווילי +
היפ הופ אשרת - כיתות ז ומעלה שלוחת אחיהוד אשרת 0-0 שלישי 18:30-19:30 1550 נאוה טטראשווילי +
קדימה מדע - DIY כיתות ד-ו שלוחת אחיהוד עמקה 0-0 שני 16:30-18:30 600 +
קדימה מדע - כיתות א-ג מדען צעיר שלוחת אחיהוד עמקה 0-0 00:00-00:00 600 +
קדימה מדע - כיתות א-ג טעימות שלוחת אחיהוד עמקה 0-0 רביעי 16:30-17:30 600 +
היפ הופ אפק שלוחת נעמן אפק 0-0 ראשון 15:45-16:30 1550 נאווה טטרואשוילי +
ריקודי עם גמלאים שלוחת נעמן נעמן 0-0 רביעי 10:00-11:30 1200 +
יובלים - אדמית אדמית אדמית 0-0 רביעי 15:30-00:00 200 +
סיירות - אחיהוד אחיהוד אחיהוד 0-0 חמישי 16:30-00:00 200 +
היפ הופ - איילון איילון איילון 0-0 שני 17:45-00:00 200 +
צעדים - איילון איילון איילון 0-0 שישי 14:00-00:00 200 +
שבילים - אפק מרכזון אפק אפק מרכזון 0-0 שלישי 16:00-00:00 200 +
יובלים - אשרת אשרת אשרת 0-0 שישי 10:30-00:00 200 +
יובלים - בוסתן הגליל בוסתן הגליל בוסתן הגליל 0-0 שישי 12:30-00:00 200 +
קפוארה - בוסתן הגליל בוסתן הגליל בוסתן הגליל 0-0 שישי 09:00-00:00 200 +
קרקס - בן עמי בן עמי בן עמי 0-0 חמישי 17:00-00:00 200 +
יובלים 1 - געתון מרכזון געתון מרכזון געתון מרכזון 0-0 רביעי 15:00-00:00 200 +
יובלים 2 - געתון מרכזון געתון מרכזון געתון מרכזון 0-0 חמישי 15:00-00:00 200 +
צעדים - גשר זיו גשר זיו גשר זיו 0-0 שני 15:00-00:00 200 +
קרקס - גשר זיו גשר זיו גשר זיו 0-0 שני 17:00-00:00 200 +
אורוביקה - דנון דנון דנון 0-0 שישי 16:00-00:00 200 +
כדורגל 2 - דנון דנון דנון 0-0 רביעי 17:00-00:00 200 +
כדרוגל 1 - דנון דנון דנון 0-0 ראשון 17:00-00:00 200 +
כדרוסל - דנון דנון דנון 0-0 שלישי 16:30-00:00 200 +
קראטה - דנון דנון דנון 0-0 חמישי 17:00-00:00 200 +
אילוף כלבים - חניתה חניתה חניתה 0-0 שישי 10:30-00:00 200 +
צעדים - חניתה חניתה חניתה 0-0 שלישי 15:30-00:00 200 +
יובלים - יחיעם יחיעם יחיעם 0-0 רביעי 16:15-00:00 200 +
יובלים - יסעור יסעור יסעור 0-0 שני 15:30-00:00 200 +
שבילים - כברי כברי כברי 0-0 שני 17:00-00:00 200 +
שבילים - כליל כליל כליל 0-0 שלישי 16:00-00:00 200 +
אילוף כלבים - כפר מסריק מרכזון כפר מסריק מרכזון כפר מסריק מרכזון 0-0 חמישי 14:30-00:00 200 +
גלגיליות 1 - לוחמי הגטאות לוחמי הגטאות לוחמי הגטאות 0-0 רביעי 17:00-00:00 200 +
גלגיליות 2 - לוחמי הגטאות לוחמי הגטאות לוחמי הגטאות 0-0 רביעי 18:00-00:00 200 +
צילום - לימן לימן לימן 0-0 חמישי 16:00-00:00 200 +
היפ הופ - מצובה מצובה מצובה 0-0 שלישי 15:00-00:00 200 +
צעדים ד - מצובה מצובה מצובה 0-0 שלישי 15:00-00:00 200 +
צעדים ה - מצובה מצובה מצובה 0-0 שישי 14:00-00:00 200 +
יובלים - נס עמים נס עמים נס עמים 0-0 שישי 12:30-00:00 200 +
אילוף כלבים - נתיב השיירה נתיב השיירה נתיב השיירה 0-0 שישי 09:00-00:00 200 +
אילוף כלבים - סער סער סער 0-0 שישי 12:00-00:00 200 +
גלגיליות - סער סער סער 0-0 שישי 12:00-00:00 200 +
יובלים 1 - עברון עברון עברון 0-0 ראשון 14:30-00:00 200 +
יובלים 2 - עברון עברון עברון 0-0 ראשון 15:30-00:00 200 +
שבילים - עין המפרץ עין המפרץ עין המפרץ 0-0 ראשון 15:00-00:00 200 +
שבילים - עמקא עמקא עמקא 0-0 שני 17:00-00:00 200 +
בלט - ערמשה ערמשה ערמשה 0-0 10:00-00:00 200 +
דבקה - ערמשה ערמשה ערמשה 0-0 שני 16:00-00:00 200 +
כדורגל - ערמשה ערמשה ערמשה 0-0 שישי 15:00-00:00 200 +
תיאטרון - ערמשה ערמשה ערמשה 0-0 שלישי 16:00-00:00 200 +
גלגיליות - ראש הנקרה ראש הנקרה ראש הנקרה 0-0 רביעי 15:30-00:00 200 +
צעדים - ראש הנקרה ראש הנקרה ראש הנקרה 0-0 רביעי 15:00-00:00 200 +
יובלים - רגבה שלוחת תיכון (שבי ציון) רגבה 0-0 ראשון 15:30-00:00 200 +
שבילים - שמרת שמרת שמרת 0-0 חמישי 16:00-00:00 200 +
קרקס - שבי ציון שבי ציון שבי ציון 0-0 חמישי 15:15-00:00 200 +
סיירות - שבי ציון שבי ציון שבי ציון 0-0 חמישי 15:15-00:00 200 +
זומבה ב-ג שלוחת אכזיב (גשר הזיו) האשכול הצפוני- גשר הזיו 0-0 רביעי 17:00-18:00 1500 תמי עידן טרביץ +
אימון HIT ענף קידום בריאות נס עמים קידום בריאות 0-0 שלישי 20:50-00:00 1500 אורלי גרמן +
טניס - רגבה ב+ד 17:00 מועדון טניס רגבה
רגבה
0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-17:50
17:00-17:50
2750 יובל שיין +
טניס - אילון מבוגרים יום ב 19:00 מועדון טניס אילון 0-0 שני 19:00-20:15 1900 יהלי זילברשטיין +
חיטוב ועיצוב - נערות (אחיהוד) ענף קידום בריאות אחיהוד קידום בריאות 0-0 רביעי 18:00-00:00 1500 +
טניס - רגבה ב+ד 16:10 מועדון טניס רגבה
רגבה
0-0
0-0
שני
רביעי
16:10-17:00
16:10-17:00
2750 יובל שיין +
טניס - יחיעם א+ד 16:30 מועדון טניס יחיעם
יחיעם
0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:20
16:30-17:20
2750 שחר בן מנשה +
טניס - רגבה (פעם בשבוע) מועדון טניס 1700 יובל שיין +